Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti kire gyanakszotok a Pretty...

Ti kire gyanakszotok a Pretty Little Liarsban ( Hazug csajok társasága) ki lehet A?

Figyelt kérdés

Jenna és Toby kihúzva, így már tippem sincs ki lehet :D

Ti kire gondoltok?



2014. okt. 23. 19:58
 1/7 anonim válasza:

Szerintem Alison.

Eddig Mona-ra gyanakodtam de aztán mikor elkezdett segíteni a csajoknak így már nem...:)

2014. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D De Alison holttestét megtalálták,szóval...jajj olyan jó lenne ha már kiderülne :P
2014. okt. 24. 11:42
 3/7 anonim válasza:
Alison, mivel él és megöli Monát, de ink. nézd végig és utána rajk ki ilyen kérdéseket, vagy egyszerűen menj és nézd meg az indán a pretty little liars 5x12 t
2014. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy lenne Alison? Akkor ki elől menekül? Magától?
2014. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj lehet csak elmebeteg vagyok, de szerintem Aria

Miért?

Mert A-Aria de ez mindegy. Meg nem fura , hogy az intróban a kamera rá közelít és ezt mondja miközben az úját a szájhoz emeli :SSS! (remélem érthető volt) Na szóval ..... Meg érdekes ő utazott El a Világ másik oldalára .... Vajon miért ? VAGY lehet csak bűntárs, mivel valaki azt mondja( valakiXD újságok ) hogy Ezra az. Na szerintem így van. Amúgy biztos nem Alison mert "A" régebben neki is küldött levelet.. NA már rég nem néztem szerintem ez a dolog lényege. A legjobb barátnő ellenség. Szerintem.

2015. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tuti nem Aria...
2015. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért nem Aria ? Mért Alison , miért Ezra ? Ennyivel Spencer is lehetne !!!!!!!!!!!!
2015. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!