Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Farm, ahol élünk...

Mi történt a Farm, ahol élünk c. filmsorozatban játszódó legkisebb testvérrel, akit Lindsay Sidney Greenbush játszott?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy ugyanúgy "felnőtt" volna a filmben, mint Laura vagy Mary.

#farm #ahol élünk
2014. okt. 24. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

A legkisebb testvért Carrie-t egy ikerpár játszotta felváltva, a későbbiekben egyikük sem színészként folytatta a pályafutását.


[link]

[link]

2014. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8. Evadig volt ott. 8. Evadban kb 10-11 lehetett es 1-2 mondatos szerepe volt. 9. Evadban charles felpakolta a csaladjat es elkoltoztek, tonkrementek a farmon (nagy szarazsag vagy kemeny tel - nem emlekszem), utana soha tobbet nem mutattak carriet
2016. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Bocsi az elobbi elirasokert csak mobilrol nehezebb

2. A 9. Evadban mar nem jelenik meg carrie csak charles

2016. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, igen, ezt kérdeztem, hogy mi lett velük, mert egy idő után eltűntek a sorozatból és a család életéből.
2016. jan. 28. 06:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még mindig nem néztem utána, hogy a nagy szárazság vagy a kemény tél tette tönkre a családot :D de a 9. évad nyitó epizódjának első mondatában (amikor Laura narrál) mondja, hogy a termés tönkrement és az apjának el kellett adnia a farmot. Ebben az epizódban Laurát és Charles-t kivéve már senki sem volt Walnut groveban (Mary a férjével elköltözött New Yorkba - ami am történelmileg hamis, mert Mary sosem ment férjhez és az apjával és az anyjával élt egészen a szülei halálaig, de mindegy - Caroline meg a gyerekek (köztük Carrie is) meg előre mentek a városba. folyt köv
2016. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megint én :) (Bocsi, csak a gépem néha fura és nem akarom, hogy írok egy regényt és befagyjon a gép és eltűnjön amit írtam idáig :D )

Laura ott maradt Walnut Groveban, mert ott volt a férje és a lánya, Charles csak még a ház eladást intézte aztán dobbantott ő is (ha jól emlékszem Iowaba ment a családjával).

Na és onnantól Laura és Almanzo családja volt a főszerepben (befogadták Almanzo bátyjának a lányát, a kis Jennyt meg ott volt nekik Rose. Az Ingalls farmot egy házaspár vette meg akinek két (számomra) idegesítő fia volt, az egész egy vontatott s..r lett, nem is csodálom, hogy ez volt az uccsó évadja... Jó, mondjuk nem volt annyira rémes, egy idő után megszoktam, csak hát jobban szerettem az ingalls családdal a sorozatot. :)

A 9. évaban 2 epizód erejéig visszatér Walnut Grove Charles és Albert, mert Albert rosszalkodik a városban és maradnak amikor Charles rájön, hogy a "fia" morfium függő. Aztán amikor meggyógyul, visszamennek Iowaba. Ebben a két epizódban se Carolinet se Carriet, se Maryt, se Cassandrát, se Jamest nem látjuk. Folyt köv

2016. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb a sorozat utáni első filmben látjuk őket, amit sokan hívnak 10. évad első résznek :) - Akkor is csak Charles és Albert megy Walnut groveba (és szintén nem látjuk Carolinet, Carriet, a két árvát akit Charlék befogadtak és Maryt), először csak látogatóba, aztán ott maradnak, mert Albert haldoklik és az utolsó napjait Walnut groveban akarta letölteni


---


Dupla zárójel, mert nem Carrieről szóló gondolat - AKI NEM NÉZTE AZ EPIZÓDOT, DE MEGNÉZNÉ, AZ NE OLVASSA EZT A MONDATOT: hogy meghal e vagy nem az nyitott kérdés marad, mert a film végén nem hal meg, a másik két filmben meg nem tesznek említést Albertről; viszont a morfiumos epizód végén amikor Laura narrál azt mondja, hogy évekkel később nagyon büszkék voltak, hogy Dr. Albert Ingalls visszatért Walnut Groveba; nos amikor Albert haldoklott még csak felvették az orvosira úgyhogy vagy ez a mondat volt hibás vagy Albert tényleg nem halt meg; és még ott is van egy kis hiba, hogy a 3. film végén felrobbantották Walnut Groveot, úgyhogy ha vissza is tért, akkor is csak romokat talált a város helyén, úgyhogy ha csak nem építették újra, senki sem lakott ott már, így senki sem volt büszke Dr. Albert Ingallsre, amikor visszatért. A kérdést úgy nyitvahagyták, hogy nemrég egy interjún maga az Albertet játszó színész se mondta el a rajongóknak, hogy mi lett Alberttel, gondolom, hivatalosan meghalt a fiú, de azért, a biztonság kedvéért nem ölték meg a filmben, hátha még a karakterre szükség lett volna a későbbiekben. Bocsánat, hogy ennyire elkalandoztam a kérdéstől, ez tényleg nem Carrieről szól :)


---


VÉGE A SPOILERNEK :)


A második filmben Laurán kívül (de őt kár kiemelni, mert ő alapjáraton mindegyik epizódban benne volt) senki sem tűnik fel az Ingalls családból, bár a filmet Charles narrálja.


A harmadik filmben pedig Caroline és Charles visszatérnek Walnut Groveba mert Charles szabit kapott és meglátogatják Laurát - (és itt nem látjuk Carriet, Cassandráűt meg Jamest, mert elküldték őket szünidőzni az egyik rokonhoz, meg persze Albertet és Maryt).

2016. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval, utolsó kommentem és leálltam:


Carriet utoljára a 8. évad vége fele látjuk (Talán az utolsó előttiben). Utána a családjával él ugyanúgy, csak már nem Walnut Groveban és sosem mutatják - csak azokat a szereplőket és azokban az epizódokban, amiket feljebb leírtam.

2016. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(idióta vagyok, Gracet elfelejtettem írni, hogy ő is csak a nyolcadik évadig van és utána soha többet nem látjuk, de a családdal él tovább Iowában. Csak tipegő volt a sorozatban nuku szereppel, amikor elköltöztek ezért ő szépen ki is ment a fejemből :D )
2016. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy az első kommentemben javítanék egy kicsit: "Laurát és Charles-t kivéve már senki sem volt Walnut groveban AZ INGALLS CSALÁDBÓL". Kicsit félreérthető volt, amit először írtam, mert úgy fogalmaztam, mintha az egész város Laurát és Charles kivéve felpakolta volna a szekerét és elment volna :D


Na és akkor most tényleg leálltam, bocsi az egymillió kommentemért :D

2016. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!