Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett az indavideo-ról...

MESI0202 kérdése:

Miért lett az indavideo-ról törölve az összes Walking Dead rész?

Figyelt kérdés

Az Indavideo-n volt egy ember aki az Amerikai premier után másnap kirakta felirattal a legújabb részt. Volt is egy oldal ahova mindezt összegyűjtötték. Legutóbb azaz tegnap rámentem az oldalra, és az összes videó törölve lett. Ha valaki szintén nézi, és őt is érdekli az 5. évad vagy az azelőtti részek, akkor azt megkérem hogy ha valamit tud akkor írjon konkrétumot hogy mi lehet vele.

Előre is köszönöm!!!


2014. okt. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a feltöltő törölte a videóit. De máshol is megnézheted.

[link]

2014. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, sak az a helyzet hogy nekem az 5. Évad kell. Az is rajta van???
2014. okt. 25. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Az 5. évad 1. 2. része. Azzal kezdődik a linkben szereplő epizódok. Ott van az összes évad, részek.
2014. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
99%, hogy szerzői jogok miatt, ezek a sorozatok bár minden torrentoldalon is elérhetők, magam is onnan töltöm le, nem akarják az érdekelt felek, hogy még "anyu is két kattintásból megtudja nézni az "illegális" verziót a konyhában, amíg fő az ebéd." egyszer majd rájönnek, hogy a szerzői jogok ugyan léteznek, de egy törölt médiatartalom helyett 8 kerül fel :)
2014. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Micsinai Józsefné válasza:
Engem is érdekelne a további folytatása 5.évad 3.résztől. De ez egy piszokság igy kiszúrni velünk!!!
2014. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsópapa99 válasza:
Hali, a linket köszi, és jó hír aki az 5. Évadot akarja látni az nézze a Fox-on megy az elejétől!
2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2015. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincsenek letörölve, csak linkről tudsz rámenni.
2015. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki feltöltöte az is törölte szerintem. De atól hogy még törölte indavideoról atól még meg tudod nézni :)
2016. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!