Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet olyan ("elfelejtett"...

Hol lehet olyan ("elfelejtett") filmet megtalálni, ami a neten sem nagyon van sehol?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy olyan filmre gondolok, amelyik talán 4-5 éve volt a tv-ben, magyar szinkronnal. A port.hu-n is szerepel, mint színes magyarul beszélő film, de letölteni, megvásárolni sehol nem tudom, miért?
2014. okt. 25. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Mi a cime?
2014. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden szinkronos film jelent meg DVD-n (blurayen) magyarul, ezekről nem is készülhetett DVDRip (BDRip),amik felkerülnek a torrent oldalakra, majd onnan az online filmes oldalakra, adathordozó híján pedig természetesen megvenni sem lehet őket. Ezeknél csak arra van halvány remény, hogy valaki csinált belőle egy TVRipet, és feltölti torrent oldalra, ahonnan elterjed máshova is, jó esetben pedig a magyar hangot és egy külföldi release képét felhasználva magyar custom dvd/bdripet csinálnak belőle . Általánosságban elmondható, hogy ami az ncoron nincs fent, arról gyakorlatilag nem is létezik letölthető, vagy online nézhető release, mert a TVRip filmek 99%-a oda kerül fel először, és onnan terjed szét, például a youtubra is. Én azt javaslom, hogy ha kéne valamilyen film, csinálj rá egy műsorfigyelést mondjuk az animare tv újságban, és ha valahol leadják, tedd be a kérésekbe az ncoron, hogy vegyék fel neked (ha van ott fiókod). Ha nincs, kérj meg egy ismerőst, hogy kérje neked. Az olyan tévés filmkéréseket, amiről nincs dvdrip, szinte mindig teljesítik, én is nemegyszer kértem már ismerősöknek.
2014. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy a címe: A sír (The Grave) Jonas Pate filmje.
2014. okt. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!