Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összegezve mi a története az...

Összegezve mi a története az x-mennek?

Figyelt kérdés

Láttam minden részét,de kicsit zavaros


jah és a főkérdés mellé még pár.:

1.A kezdetek farkasba ,miért tud járni x prof,(,mert ugye az elsőkben megbénult és a Days of the future pastban szereplő szer miatt sem lehet, mert a kezdetekben kopasz és a DoFP-ben pedig van haja)


2.az egyik részben x prof azt mondja magneto építette a cerebrot míg az elsőkben Hank McCoy készíti


3. a DpFP-vel számolva mely X-men filmek történtek meg??


4. a kezdetek és az elsők párhuzamosan fut(nagyjából)?


Bocs a sok kérdésért de a kezdetek nagyon összezavart


2014. okt. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összefoglalás a filmekről:

Bizonyos emberek mutáció miatti különleges képességekkel jönnek a világra. Az emberek természetüknél fogva sok esetben kiközösítik, sőt később néhányan a mutánsok ellen fordulnak. Ez megosztja a mutánsok társadalmát. Az egyik fél megpróbálja elfogadni az emberek "gyarlóságát", és megpróbálja bebizonyítani, hogy nem rossz az ha valaki mutáns, a másik fél pedig felveszi a harcot azok az emberek ellen akik ellenségesek velük szemben.


1. Sajnos az első kérdésre nem tudom a választ.

2. A szerkezetet Magneto és Xavier építette, Hank McCoy csupán "tökéletesített", felerősítette.

3. A Kezdetek (bár ebben nem vagyok biztos), az Elsők és a DoFP múltban játszódó cselekményének egészen azon részéig, ameddig Mystique megkegyelmez a fegyvergyárosnak.

4. Az Elsők valamivel előbb történt, mint a Kezdetek (cselekményének jelentős része).

2014. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, az összefoglalót nem pont így értettem, hanem h mind a 7 résznek egybevetve a tartalmát, a válaszokat viszont köszönöm :)
2014. okt. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!