Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Faking It-et...

Aki nézi a Faking It-et (Simlis Spinék) megtudná nekem mondani, hogy ebben a videóban a 26. másodpercben mit csinál Karma Amyvel? (Nem baj ha nem nézed csak én egyszerűen nem tudom kivenni)

Figyelt kérdés
Előre is köszi. :)

2014. okt. 27. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
a videó lemaradt :))
2014. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2014. okt. 27. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megint Amy mogyoró-allergiájával volt valami és a gyógyszer. Első évadban is volt hasonló.
2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ó nem, első évadban nem volt allergiás rohama, csak a nép csodálkozott, hogy miért nincs (Karma olyan szendvicset evett a csók előtt). Bocsánat. :D
2014. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem gáz nagyon a magyar címe?:D
2014. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amy -nek baratnoje lesz es csoportos talin lesznek ahol Amy mogyoro olajba sult kelt eszik es Karma beadja neki az allergia elleni inekciot...
2014. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amúgy nem tudjátok, lesz harmadik évad is?
2014. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem tudni, az valamikor a második évad második felénél fog kiderülni, de addig még hónapok kellenek. Szerintem meg lesz újítva harmadik évadra is, nem véletlenül rendeltek be plusz 10 epizódot a mostanihoz. Népszerű.
2014. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
most fogják forgatni a 2/B évadot
2014. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!