Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni az Agents of...

Elkezdtem nézni az Agents of S. H. I. E. L. D. sorozatot. Milyen filmeket érdemes előzményként megnézni?

Figyelt kérdés
Elég sok utalás hangzik el benne. Továbbá arra is kíváncsi vagyok, hogy a sorozattal párhuzamosan mely Marvel filmeket kell megnézni, ill. mikor.

2014. okt. 29. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Hát az összes marvel filmet a mostani Disney-s franchise-ból.

Sorrend:

Incredible Hulk

Vasember

Vasember 2.

Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Thor

Bosszúállók

Vasember 3.

Thor: Sötét világ

Amerika Kapitány - A tél katonája


Legtöbb a Bosszúállók, Amerika Kapitány - A tél katonája (shiled miatt) és Thor: Sötét világ-ra utalnak benne. Viszont ezeket csak akkor van értelme megnézni ha megnézed az előző részeket is mert nem fogod érteni!

Ha már ezeket megnézed végül érdemes a Galaxis őrzőit is megnézni mert az is a franchise-hóz tartozik de ők nem lesznek megemlítve a sorozatban soha.

2014. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kelemen Ádám ***** válasza:
100%

Igazából:

Vasember

Hihetetlen Hulk

vasember 2

Thor

Amerika Kapitány

Bosszúállók

Vasember 3

SHIELD ügynökei 1-7.rész

Thor 2: Sötét világ

SHIELD ügynökei 8-16.rész

Amerika Kapitány 2: a tél katonája

SHIELD ügynökei 17-22.rész

Galaxis Őrzői

SHIELD ügynökei 2.évad

2014. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!