Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetekba Keresztapa...

Mi a véleményetekba Keresztapa című filmről?

Figyelt kérdés
És a folytatásairól?

2014. okt. 29. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Egyik legjobb, (ha nem a legjobb) alkotás a filmtörténetben.
2014. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlértékelt, de ha még nem láttad mindenképp nézd meg.
2014. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint a legjobb gengszterfilm, szerintem csak az egyik legjobb, holtversenyben A (remake) sebhelyesarcú-val.
2014. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A filmtörténelem legjobb alkotása, véleményem szerint. Sokkal több, mint egy gengszterfilm. Olyan életigazságok vannak benne és olyan témákat érint a film, hogy én kötelezővé tenném mindenki számára a megtekintését.

Túl kell tudni látni a maffiafilmen, és figyelni kell a párbeszédekre, mert szinte mindegyikben van mögöttes jelentés.

Azért ez a legjobb film szerintem, mert minden benne van, ami az élet. A 3 rész végigköveti Michael Corleone életét, s szemtanúi lehetünk hogyan válik egy szörnyeteggé, mit tesz vele a hatalom és az örökös paranoia és versengés a többi családdal. A film végére pedig talán pozitív irányba változik a személyisége, vissza kerül oda, ahonnan indult az apja, Szicíliába, egy poros faluba.

A rendezés meg egyszerűen zseniális, minden a helyén van, egyszerűen nincs hiba a filmben, a visszatekintések és a párbeszédek olyan jól lettek megírva, hogy szerintem nem lehet jobb filmet készíteni.

2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!