Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformers 4-ben Drift...

A Transformers 4-ben Drift helikopterré és kocsivá is át tud változni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

:)


[link]

2014. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyèpkènt a videóba az a emberke normális? :D
2014. okt. 30. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy arc! :)
2014. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hol derül ki hogy mind a kettővè át tud változni?


 Drift helikopterrè ès kocsivá is át tud változni?


IGEN NEM

2014. okt. 30. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
JA nem tudom, csak arra akartam célozni hogy a kettő dolog közül ez az egyik amit meg kellett volna jegyezned, de még ez sem sikerült... De ez ne szomorítson el, én rra sem emlékeztem hogy van olyan nevű transformer hogy drift. :)
2014. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen mindkettővé át tud változni. Kocsi amikor összegyűjtik a megmaradt autobotokat, és helikopter amikor betörnek az épületbe
2014. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=weht6z8uEDE

De amikor mennek hárman drift,Célkereszt és űrdongó 47 másodpercné akkor utánna miért megy fel egy hegyre drift és ugrik le a hegyről miközbe átváltozik helikopterré?

2014. okt. 30. 16:04
 8/9 Gőte ***** válasza:
Drift egy hatásvadász ninja-robot... Valószínüleg Bay bácsi úgy látta jónak, hogy bepakol egy helikopter jelenetet is
2014. dec. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gőte ***** válasza:
Mellesleg... Drift egy tripla változó... Elég hülye magyar név, de nem találtam jobb szavakat. Álcák között a későbbi történetekben elterjedt szokás, két járműalakkal rendelkeznek.
2014. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!