Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha elkezdem olvasni a Tűz és...

Ha elkezdem olvasni a Tűz és jég dalát és láttam már a sorozatot akkor a Trónok harca kötet érdekes lehet számomra?

Figyelt kérdés
van benne valami változás,esetleg olyan dolog amit kihagytak a sorozatból?
2014. okt. 30. 13:47
 1/3 dododen ***** válasza:

Szia!

Nekem meg van a könyv,de még nem olvastam el,mert nem rég kaptam. Azonban utána olvastam a kérdésednek és mindenhol azt láttam,hogy hiába láttad a sorozatot,a könyv ugyan olyan szórakoztató,jó lesz.A könyv még jobb is.Lesznek benne olyan részek amiket a könyvben jobban kifejtettek.Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sok a változás a második kötetben (40%), a harmadikban-negyedikben már 30-60%.

De az elsőből is kihagytak sok érdekes, bár jobbára visszaemlékezős szálat. Igen, sőt, után a sorozatot fogod gagyinak találni. (mert az.)

2014. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. A sorozatból nagyon sok dolog kimarad és/vagy meg van változtatva. Olvasd el az első könyvet is!
2014. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!