Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A South Park új részei miért...

A South Park új részei miért annyival gyengébbek, mint a régiek?

Figyelt kérdés

Nem ugyanazok a készítők? Vagy csak a háttérben működő ötletemberek szálltak ki?

Egy-két jó poén és történet még most is becsúszik éppen, de már nincsenek meg azok a poénok és ötletek, amitől eldobja az ember az agyát, és idióta módra felvihog.


2014. nov. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
18. évadnál járnak. 18.! Egy idő után a legviccesebb emberek is unalomba fulladnak, nem várható el senkitől, hogy x részen/éven keresztül meg-megújuljanak.
2014. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megcáfolnálak, mert a 17. évad kezdett javulni (szerintem), a 18-kal meg mintha a régi SP-feeling kezdene visszatérni. Eddig az összes epizód nem kis társadalomkritikát tartalmazott, és elég szép íven végigvitték őket.


Hogy annyira jó nem lesz már, mint a régiek, abban biztos vagyok, de javuló tendenciát vélek felfedezni. Valahol a 12-13. évadnál hagytam én abba ha jól emlékszem, annyira erőltetett volt már sokszor. Talán valami elindult most.

2014. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, megvan ez a társadalomkritikai alapötlet minden történetben, ebben nincs is hiba, csak a kidolgozásban nincsenek meg azok a gyöngyszemek, szerintem.

Megnéztem az elmúlt két hétben a 18. évad elkészült 5 epizódját, közben néhány régit, azért is írtam ki a kérdést, mert nagy különbséget érzek, a régiek javára.

Lehet persze, hogy akkoriban eszement fiatal fickók voltak, most meg már a középkor felé közeledő, komoly alkotók, ezért nem jut eszükbe olyan sok formabontó ötlet.

2014. nov. 4. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!