Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki nézi a...

Van itt olyan, aki nézi a Sziget c. sorozatot a Duna tv-n vasárnaponként, vagy olvasta a konyvet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Aki látta ezt a sorozatot a Duna Tv-n,vagy olvasta Victoria Hislop regényét,az lájkolja és kovesse az oldalt!

[link]

2014. nov. 4. 19:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Én néztem a sorozatot :)
2015. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jé végre valaki,mit szolsz a végéhez?
2015. jan. 20. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lett, bár Sofiát nem sikerült megszeretnem. Két ember felnevelte, szerette, erre egy életre hátat fordít nekik. Ráadásul már nem volt olyan kislány, mikor megtudta az igazságot, és később is megbocsáthatott volna. Szóval ez a hiszti, amit művelt felesleges volt. Nekem Anna volt a nagy kedvenc:) Neked?
2015. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anna?Ugy utáltam,ahogy volt...o is eldobta a családját!Nekem Maria,Nikolaos,Dimitres és Elektra votak a kedvenceim,szerények és jok,a végén pedig sajnáltam Anna férjét,nem semmi ha kiderul,hogy a saját ágyadban csalnak meg.
2015. jan. 29. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont azért szerettem Annát, mert rengeteg hibája volt.:) És bár tudtam mi lesz a sorozat vége, végig szurkoltam neki, hogy térjen jó útra. Szerintem annyira esendő és vétkes volt, meg annyira szerencsétlen és megrészegült, hogy az ember szíve egyszerűen nem tud megesni rajta.

Plusz még az is közrejátszott, hogy az őt játszó színésznő meseszép volt, ráadásul a karaktere a druszám :)

2015. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az ember szíve egyszerűen nem tud megesni rajta-igen az enyém se esett meg!elkényeztetett liba volt...bocs sajna én ezt gondolom,a konyvben is utáltam,ahogy a szeretojét is,megére egy ilyen emberért ezt csinálni?
2015. febr. 1. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem érte meg. De mindenki máshogy gondolkodik :) Szerintem a végére azért megbánta a történteket. Amit pl. Sofia csinált a (nevelő)szüleivel, na az a szinte megbocsáthatatlan.

Egyébként te hogy szerezted meg a könyvet?

2015. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uzletben,raktárrol...egyébként rendelni is tudsz bárhonnan,néhány dolog eltér benne,például dimitrészékrol nincs szo
2015. febr. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!