Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írtok nemmel és életkorral...

Írtok nemmel és életkorral (gyerekeknek való) sorozatokat, amiket úgy éreztek, hogy kinőttetek vagy egy kicsit szégyellitek, hogy még mindig nézitek, de egyszerűen nem tudtok elszakadni tőlük? 15/F

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne olyan, amit szégyellnék, akkor nem nézném. Ráadásul több is van, ami felnőtt szemmel új értelmet kap. (Bátor, a gyáva kutya; Pindúr Pandúrok). 21/F
2014. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Dragon ball-t és a Sailor Moon-t még mindig imádom. :D 24/L
2014. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már megint Malcolm

Kalandra fel

Sponge Bob

Madagaszkár pingvinjei

Gambull csodálatos világa


és + animék :D

bár az első sorozat nem csak gyerekeknek készült és mondjuk egy Death Note vagy egy Elfen Lied sem xd :D


18f

2014. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

little princess


tim burton összes

2014. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Boci és Pipi

Én vagyok Menyus! :D

Dexter laboratóriuma

Pindúr pandúrok

Szellemirtók

Godzilla

Jackie Chan kalandjai

Totál dráma...

Animánia

Csipet csapat

A kis hableány

Taz-mánia

Kacsamesék

Micimackó

Land of the Lost (magyarul nem tudom mi volt a címe, 1991-es, de nálunk később ment)

Jim Button

Aladdin

Lilo és Stitch

Addams family


Ezeket bármikor jó újranézni...és még egy csomó mást. 21/E

2014. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen!!:)Bármit megnézek most is,amit kiskoromban, mert azért néztem valamit, mert jó volt, szórakoztató, izgalmas, ízlésem nem változott, ami jó az jó is marad; csak jókat néztem, szóval csak olyat, amit felnőtt fejjel is lehet élvezni. Ami jó, azt a felnőttek is élvezik, és szívesen nézik.
2014. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Jaaa,hogy amit kinőttem, mert nem én voltam a célközönség? De am pl azt hallottam, hogy régebben a mesék nem is csak kimondottan gyerekeknek készültek, sz'al...:)
2014. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellem, hogy nézek rajzfilmeket. 27 évesen még mindig minden evő vagyok ha jópofa a sorozat. pl. Phineas és ferb, Gravity Falls, régi CC sorozatok, Dragon Ball ha ép adják valahol.
2014. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!