Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Címe? Film, vagy könyv? Többi...

Aluse kérdése:

Címe? Film, vagy könyv? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélt róla, engem pedig megfogott, de a végén nem árulta el a címét. Nos, arról szól, hogy van pár kiválasztott, akik elméletben különböző helyre kerülnek - tengerpart, város, bármi - és egy épületbe zárják be őket, ahova csak 10-en férnek be, habár jóval többen vannak. Csak a tanár tudja az épület kódját, meg egy tanuló, aki kileste. Kinn haálos gáz terjeng, így aki kinn marad, elméletileg életét veszti. Ezen kívül, mindenkinek van egy különleges képessége, ami a másiknak nincs.


Igen kíváncsi vagyok a dologra, így aki tudja a címét, annak hálásan megköszönöm ^^



2014. nov. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
izgalmasan hangzik,de miért nem kérdezed a barátnőd?
2014. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk beszélő viszonyban.
2014. nov. 4. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Én tudom, ez egy film :) (azt nem tudom, hogy regény is lenne e belőle...)

[link]


Ja és még annyi, hogy kicsit más a történet :D Röviden annyi, hogy van egy osztály, filozófia órájuk van és egy ilyen "tipikus" ki élje túl feladatot játszanak el. Az osztályból mindenki húz egy foglalkozást és az lesz ő, a szituáció egy apokalipszis a bunkerbe csak x ember mehet be, 1 évre elegendő felszereltség és levegőjük van utána kijönnek, mert elméletileg akkor más "lehet"... kérdés, ki menjen ki maradjon... és ez lesz kicsit majd bonyolultabb :D

Amúgy nagyon jó film szerintem a képi világa zseniális, miközben a feladatot"játszák el" egyáltalán nem az osztályban vannak, hanem mintha ott lennének, nagyon jó. Nekem egyedül a legeslegvége nem tetszett... de ezt mindenki döntse el maga :D

2014. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nagyon jó film volt :)
2014. nov. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!