Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Ettore Bassiról...

Mit gondoltok Ettore Bassiról (Davide Rivera, rex felügyelő )? Nekem szimpatikus :D

Figyelt kérdés

#film #Rex #felügyelő #Ettore #bassi
2014. nov. 5. 19:51
 291/294 A kérdező kommentje:

Mi megbocsátunk...ti megbocsátotok... :P :D

Én se nagyon nézem az oldiját csak néha ha valamit megakarok nézni... :P :D

Lehet, hogy egyáltalán nem törődik az üzeneteivel mert még olvasottnak sem jelöli meg... :S :(

Úgy nem ír senki mint Ő... :D

Én délután 3-4 körül szoktam de azt sem mindig és szombat délután... :D :P

Pont annyit kell megnézni amennyi filmben szerepel és akkor nem lesz csömöröm tőle... :D :P

Twitteren nem tudtam küldeni mert csak 273 betűvel írtam többet mint amennyit megenged és nem engedne, hogy küldjem... :O :( Akkor mi legyen? :O :D

2015. márc. 12. 14:49
 292/294 anonim ***** válasza:

Szóval nem esünk kétségbe,ha valamelyikünk nem tud írni valami miatt..:-) Viszont akkor szólj,ha le akarsz lépni.. XD :P

Ja.kommentben megkérdezni tuti nem vállalnám be.. :D :D hogy miért nem nézi az üzeneteit..max twitteren..majd meglesem az ottani oldiját.. :-)

és úgy nem lehet üzit küldeni egymásnak twitteren,hogy egyik részét elküldöd,azután meg a másikat..?... XD vagy ez hülye ötlet..? :D

2015. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/294 A kérdező kommentje:

Na ezt nem értettem... :O :D

Ez most úgy tűnt mintha én le akarnêk lépni, nem akarnék írni vagy azt hülyeségből írtad?... :O :D

Megfogadtam tanácsod és nem estem kétségbe... :D

Hát azt én se írnám meg kommentbe... :D

Nyugodtan figyelgesd a twitteres oldiját hátha megkapod a megoldást... :P :D

Ha ott kérded meg sem baj... :P

Arra én is gondoltam...próbáljuk ki...max. nem kezdünk mindent új sorba és akkor elég lesz a két üzi...tehát ott is válaszolhatsz... :D :P :-)

2015. márc. 13. 11:19
 294/294 anonim válasza:

Szerintem az olasz széria közül ő a legjobb felügyelő. Csak kár hogy 2 évad erejéig volt,én többet is eltudtam volna képzelni. Az még egyelőre rejtély hogy minek írtak ki a sorozatból,gondolom új felkérést kapott vagy valami hasonló.

Jelen pillanatban nosztalgiázok és nézem a Duna tv a részeket, mondjuk ott is vége lesz a 15.évadnak hétfőn (:

Szinte mindig a felétől kapom el mert akkora érek haza. Mondjuk a Mediaklikk-en fent van de 1-2 nap múlva leveszik az adott részt és így nemtudom megnézni "normálisan "

Nemtudtok valahol valami oldalt ahol fent van a teljes 15.évad magyar szrinkronnal? Nagyon jó lenne ha lenne :)

2016. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!