Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lenne egy Uchiha-Uzumaki...

Ha lenne egy Uchiha-Uzumaki leszármazott aki egyszerre tudná használni a Chidori-t, Rasengan-t és a Rinnengan-t Senin modban akkor ő, vagy Son Goku lenne az erősebb, és miért? :D

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfigyelhető,hogy minél több idő telik el a Naruto világában Rikudo senin ideje óta, annál gyengébbek a shinobik, mert pl. nem mindenki a klánjából valóval házasodik és így gyengül a vérvonalképességük. Tehát nem valószínű,hogy lenne még egy olyan Uchiha, akinek Rinneganja lesz. Márcsak azért sem, mert ahhoz Senju/Hashirama DNS-re is szüksége lenne és bár az Uzumaki klán rokona a Senjuk, túl távoli rokonok, és Sasukének is csak azért lett egy erősebb Rinnegan-Sharingan kombója, mert Rikudo neki adta az ereje felét.

Másrészt a chidorihoz az kellene, hogy az illető villám elemű legyen, erre pedig nincs garancia, plusz a chidori és a rasengan a chakra "megmunkálást" tekintve kb. 2 -majdnem teljesen- különböző jutsu.

A senin mode-hoz/remete formához vagy hol hogy lett fordítva, pedig szükséges,hogy a békákkal kössön szövetséget és megtanulja a technikát, amire nem mindenki képes teljesen (lásd Jiraiya).

Plusz Rikudo senin azt mondta Madarára,hogy bűnt követett el, mikor Uchiha és Senju erőt is birtokolt és ő lett az új Rikudo, így nem hiszem,hogy szerencsés lenne még egy ilyen karakter felbukkanása.


De persze Son Goku lenne az erősebb, mert ő egy támadással bolygókat pusztítana... míg a Naruto világa ilyen szempontból reálisabb.


De amúgy van esély egy Uchiha-Uzumaki leszármazottra, mivel a manga utolsó fejezetében, Narutónak és Hinatának lett 1 fia és 1 lánya, míg Sasukének és Sakurának 1 lánya, aki Naruto fia után "érdeklődik", és tavasszal lesz egy új manga, ami a gyerekekről fog szólni.

2014. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nah szóval:

Chidori : nem vérvonal képesség,villámelemű penge technika.

Kakashi már sharingan nélkül kifejlesztette,tudná használni,ha a villám elem menne neki.

Rinnegan-hoz elvileg kell Uchiha DNS bele,mivel senju gén van benne,bár Sasuke senju dns nélkül feléleszti.

Elvileg mindent tudna.

2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtam,hogy a chidori vérvonalhoz kötött... mivel tudom,h nem az. Ha továbbolvasod,amit írtam akk láthatod,h nem a vérvonalra tértem ki vele,hanem arra,amit egyszer talán Kakashi mondott a chidoriról és rasenganról.
2014. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam az 1. kommentet,csak írtam (nem láttam,hogy van komment ):D
2014. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyértelműen akkor érhetne bármit is Son Goku ellen, ha köze lenne (rokonság) az Otsutsuki-k bármelyikéhez, vagy ha 'belé' pecsételték volna a 9 farkút, vagy ő lenne a 10 farkú jinchuriki-je. Tehát egy Otsutsuki unokája, kiben le van pecsételve a 9 farkú, apja Uzumaki, anyja (de ez lehetne fordítva is.) Uchiha, akkor talán szembeszállhatna vele, de sztm akkor is vesztene.
2018. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!