Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri megnézni az Interstella...

Péter S. Zilagi kérdése:

Megéri megnézni az Interstellar-t (Csillagok között) IMAX-be?

Figyelt kérdés
elvileg direkt IMAX kamerával vették fel. erre a hétre már nincs jegy. ha megéri akkor várok még egy hetet, ha nem akkor megnézném simába, mert már annyira várom, hogy az nem igaz.

2014. nov. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkeppen. Fantasztikus film.
2014. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én tegnap néztem meg Imaxben. Simában nem tudom hogy milyen,de Imaxben tényleg fantasztikus,lélegzetelállító volt.
2014. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, jo film
2014. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az Imax 2d? Nincs is 3D változat?
2014. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs 3D, Nolan sose szerette.
2014. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megnéztem simába, mert az IMAX-re nem jutottam be, de így vagy úgy fantasztikus ez a film, nálam teljesítette a magas elvárásokat
2014. nov. 16. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

a 3d ocska parasztvakítás, senki sem szereti, csak a mozik, hogy a szar sötét filmmért felárat kérhetnek el.


Én imaxban néztem a filmet, jó volt, de semmi extra látvány. 300 forint meg nem a világvége.

2014. nov. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a pénz miatt kérdezem, mert szerettem volna imax-ben látni, de olyan szinten nem volt hely a foglalásnál, hogy jó, ha talán az elsősorban ülhettem volna, vagy a legszélén. annyira tele volt az összes vetítés
2014. dec. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!