Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek összefoghatnak az...

Szerintetek összefoghatnak az Erdő gyermekei a Másokkal, hogy együtt győzzék le az embereket?

Figyelt kérdés
Trónok harca

#Trónok harca #Tűz és jég dala #Brandon #erdő gyermekei #bloodraven
2014. nov. 6. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mások mindent, ami él, elpusztítanak. Az erdő gyermekei nem. Plusz az erdő gyermekei adtak sárkányüveget az utolsó hősnek (aki más essosi történetekben pl. Azor Ahai megfelelője), hogy segítsenek az embereknek elpusztítani a Másokat. Szal nem hiszem,hogy jó barátságban lenne e 2 faj.
2014. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ja ez volt régen, de ki tudja mire készülnek most ott fent, mert már egy ideje össze vannak ''zárva''. :D Meg nekem ez a Háromszemű holló is talány még, hogy kinek az oldalán állhat. Szerintem neki és Bran-nek döntő jelentőségű szerepe lesz majd, mert valamivel azt a szálat is izgalmassá kell tennie az írónak mert eddig az nagyon uncsi volt a sorozatban.

A könyveket nem olvastam de okosodtam a kommentekből már jó sokat. :D

2014. nov. 6. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bran történetét nagyon megnyirbálták a sorozatban a könyvekhez képest, pluszt az 5.évadban nem lesz benne Bran, mert annyira összekuszálták a történetét a 4.évadban,h utolérték az eddigi könyvek végét Brannel.
2014. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"Az erdő gyermekei nem."


Ez azért nem egészen így van. Vízözönt zúdítottak Westerosra, hogy elpusztítsák az embereket.

Azt pedig, hogy segítettek inkább "mesélik".

Mindenesetre azért érdekes, hogy a Mások csak azután támadtak, hogy az erdő gyermekei rákényszerültek a békére.

Valószínűleg náluk is mindenkinek megvan a maga saját célja, így szerintem nem lehet egy kalap alá venni őket. Szóval nem zárnám ki, hogy vannak olyan gyermekek, akik kapcsolatban vannak a Másokkal.

2014. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy kiakarták űzni az embereket, mivel azok elkezdték kivágni a varsafákat.
2014. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lidércek, akiknek ugye nagy valószínűséggel közük van a Másokhoz, nem tudnak bejutni a barlangba, ahol az Erdő Gyermekei élnek, így nem valószínű, hogy szoros barátságban lennének. De azt sem hiszem, hogy a Mások lennének a gonosz archetípusa, nekik is lehetnek céljaik, érzéseik. (Nyelvük például biztos van.) De mivel mindkét fajról keveset tudunk, simán előfordulhat.
2014. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!