Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miket nezhetnek meg ami 12-es...

Miket nezhetnek meg ami 12-es max nem durva 16-os?

Figyelt kérdés
Igazabol minden film, sorozat is johet, de ne legyenek lovoldozosek nagyon azok nem igazan a stilusom.13/L

2014. nov. 7. 23:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl amikor otthon unatkozok es szeretnek egy jo filmet megnezni. Lehetoleg legyenek benne vicces reszek.
2014. nov. 9. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Neveletlen hercegnő

Miről álmodik a lány?

Holdhercegnő: Ez igazából mese, de én 22 évesen is nagyon szeretem :)

Hair: egyszer mindenkinek látni kell, aztán vagy a stílusod, vagy nem. Musical.

Eddie: Whoopi Goldberg mint kosárlabda edző :)

Egy gésa emlékiratai: ez nem egy vidám film, de emlékszem én is 13 voltam mikor először láttam, és tetszett.

Brian élete, ha szereted ezt a típusú humort

Benny és Joon: A fiatal Johnny Depp játszik benne

A Vasálarcos: kosztümös film a fiatal Leonardo Dicaprioval, és az öreg Athossal, Portossal, Aramissal, és Dartagnannal. Kardozós, de azért elég romantikus filmecske, még ha nem is szerelem a fő témája.

Narnia krónikái

A Forest Gumpot is kb ennyi idősen láttam először, és nem hiába dicsérik annyian, tényleg óriási film.

Írj, hogy hogy tetszettek, vagy ha valami más stílusúakra gondoltál :)

2015. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, amiket irtal nagy reszet meg nem lattam.😏
2015. febr. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!