Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Detective Conan: Conan vs...

A Detective Conan: Conan vs Lupon the III mennyire lenne spoileres nekem?

Figyelt kérdés
Az animéből eddig 250 részt láttam kb., de nem tudom, hogy belekezdjek-e a Lupon-filmbe, mivel érdekelne, de tartok, hogy ennyi idő alatt rengeteg olyan dolog történt, amit nem értenék meg az előzetes manga-alapú részek ismerete nélkül.

2014. nov. 8. 02:18
 1/3 TomLion ***** válasza:

Én még várnék körülbelül a 350. részig, mert van benne egy pár karakter, akiket nem ismerhetsz, meg előtte nézd meg az első Conan vs Lupin III filmet 2009-ből. Az nem egy mozifilm, hanem egy majdnem 2 órás TV különkiadás viszont sok az utalás a 2013-mas filmben erre.

Amúgy marha vicces film, ajánlom a megnézését. A 13. Conan film óta ez volt messze a legjobb! :)

2014. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát nézzek még úgy 100 részt? És a 2009-esből csak angol felirat van?

Amúgy nagyon köszönöm a választ!

2014. nov. 8. 14:51
 3/3 TomLion ***** válasza:
Ha tudsz németül akkor azzal is meglehet nézni a TV specialt. Amúgy szívesen! :)
2014. nov. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!