Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók. Én vagyok az...

Vámpírnaplók. Én vagyok az egyedüli vámpírnaplók rajongó, aki jobban szeretné ha Caroline Enzoval jönne össze, mint hogy Stefannal?

Figyelt kérdés
komolyan... Egyszerűen nem bírom Stefant. Elenaval se birtam sőt senkivel sem. És szerintem nem mindig csak a főbb karaktereknek kéne megkatalálni a szerelmet. Úgy vettem észre, hogy Enzonak bejön Caroline. Annyira szeretném őket együtt látni. Stefan meg menjen és kezdjen magának egy másik életet jóó messze Mystic Faals-tól. De csak én látom így a dolgokat? Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2014. nov. 8. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre Stefan elég egy idegölő karakter lett az 5. meg a mostani 6. évadban.

Vagy jöjjön most már össze a szöszivel vagy huzzon el.

2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én nem bírom ennyire Stefant:D Szerintem is jobb lenne ha Enzoval jönne össze,bár én legjobban a Klaus Caroline párosnak örülnék a legjobban.:D
2014. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ő volt a favoritom, de aztán elment a The originalsba. De aztán jött Enzo és mivel a Klaroline párosra már sok esélyt nem láttam ,egyre jobban megszerettem őt :)
2014. nov. 18. 21:18
 4/8 anonim válasza:
En sem birom stefant. Damont jobban , de szerintem vagy a delena páros , vagy a clarenzo a legjobb :) ;)
2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. én is szeretném ha Caroline egy olyan cuki pasit kapna mint Enzo. :D
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen jó lett volna, azonban Enzo is egy olyan fölösleges, irritáló személy lett a szememben. Elején még, a 6.évad elején még drukkoltam is nekik, de Enzo már fölösleges, semmi jelentősége nincs neki. Én is a Klaus, Caroline párnak örülnék, amire még van némi esély, ha Caroline a TO-ba is lesz néha vendégszereplő (valahol olvastam, hogy csak így lenne megoldható a Caroline Klaus páros, de ezt még régebben). Stefant pedig nem annyira bírom.
2015. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 barbi1015 válasza:

Én is így gondoltam hogy mindenki a Steroline párosért van oda de én egyátalán nem nekem inkább Enzo és Caroline.

DE mindennek fejébe DELENA FOREVER

2015. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyaljatok korbe Damont... En nagyon megutaltam Elenat, alszent..martir..
2015. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!