Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen (thriller) sorozatokat...

Milyen (thriller) sorozatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
A szökés volt a kedvencem, de szeretem a Trónok harcát, Grimmet, a Zöld íjászt, a Vámpírnaplókat.

2014. nov. 9. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

American Horror Story

Évadonként más sztori, első kísértetház, második elmegyógyintézet, harmadik boszorkányakadémia, negyedik torzszülöttcirkusz. Nem teljesen horror, azaz nem teljesen ijesztő, inkább sötét, elvont, főleg inkább drámai thriller, viszont a 3. évad elég gyenge. A 2.-at nem lehet űberelni már. :)


A Horror Mesterei

Itt részenként más történet van, részenként kb. egy órás. Bár nem minden rész van szinkronizálva... Nekem eddig a Holtak tánca és a Rémálmok a boszorkánylakban című részek a kedvenceim. :) Van benne mindenféle, inkább thrilleres, pszichológiai is, de a trancsírozós horror is előfordul.


Orphan Black

Azért ez nem igazán thriller, de szerintem tetszeni fog. Egy Sarah nevű nőről szól, aki lát egy másik nőt a vonatállomáson, aki pontosan úgy néz ki, mint ő - és a nő a vonat elé ugrik. Mivel otthagyta a táskáját, Sarah felveszi a személyazonosságát, miközben mostohatestvére segítségével eljátsszák, hogy Sarah Manning volt az, aki vonat elé ugrott, ő pedig Beth Childs. Azonban rájön, hogy ő és a másik nő klóntestvérek, és rajtuk kívül több ilyen klón is van a környéken.

2014. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Orphan Black-et és az American Horror Story-t én is ajánlom.

Plusz még ezeket: The Fall, The Leftovers, Hannibal, The Killing, Banshee, True Detective, Fargo, Bates Motel, Person of Interest

2014. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. nov. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!