Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pontosan mikor szokták frissít...

Pontosan mikor szokták frissíteni a cinemacity-n a moziműsorok vetítési és foglalási időpontjait?

Figyelt kérdés
Nagyjából órára pontos infó kellene..

2014. nov. 9. 16:08
 1/9 anonim válasza:
te is az Interstellarra vársz? :D engem is érdekelne!
2014. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talált, süllyedt :) Kérdés továbbra is nyitott..
2014. nov. 10. 23:13
 3/9 anonim válasza:
Első vagyok. Ma reggel 9-től próbálkozunk, neten és telefonon is túlterheltek. Utoljára a Gravity-nél tapasztaltam ilyet.
2014. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Update: érdemes telefonon próbálkozni, gyorsabban frissül a rendszerük, mint a netes foglaló. Hajrá! És jó mozit! :)
2014. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Sikerült lefoglalni a jegyeket, igaz nem nekem, hanem az egyik társamnak..

Tapasztalatom a következő:

Kedden 22-23 óra könrnyékén még nem biztos, hogy fent vannak az új időpontok, de másnap reggel 10 után már igen.

Ennél jobban nem sikerült leszűkítenem az intervallumot, de ezentúl figyelni fogom.. Remélem neked is sikerült lefoglalni, így jó mozizást kívánok! :)

2014. nov. 13. 00:29
 6/9 anonim válasza:
Sikerült, már meg is néztem, ötödik sorból, imaxben. Azt hittem ki fog folyni a szemem, de végül nem volt annyira vészes :D viszont nagy élmény volt.
2014. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg hétfő esténként frissül, de nincsen pontos időpont és minden mozi esetében más időben.
2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dumbass válasza:

De jó... :D

Köszi az infókat :D

2015. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kiderült esetleg hogy órára pontosan mikor frissítik a rendszert?


Ma a Pókemberre vennék jegyeket elsők között, viszont minden amit tudok (CC mondta) hogy ma frissül a rendszer.

2017. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!