Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok régi magyar filmeket?

Mondanátok régi magyar filmeket?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan régi magyar filmek érdekelnek, amik bemutatják a régi parasztság, magyarság életét. Szegénység volt leginkább jellemző az életükre...stb. Esetleg viccesebb is érdekel mint az Indul a bakterház pl. Régen láttam egy filmet a határon csempésztek át dolgokat és összejött egy nő meg egy férfi akik csempésztek!

#film #szegénységről szóló filmek
2014. nov. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire régi kell:


[link]

2014. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! Keresek még egy filmet, azt hiszem 3 részes talán...annyira emlékszem, hogy valamilyen választás előtt álltak az emberek egy faluban és volt egy ember akit megvádoltak, hogy felgyújtott egy házat meg az ember feleségét megverték, az embert le is csukták...régi talán fekete fehér film!
2014. nov. 10. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Árvácska ami így hirtelen beugrik.
2014. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A falu jegyzője! Ez az egyik amit kerestem...sikerült meg is találni! :)
2014. nov. 11. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Csempészek (1958) ez a másik amit kerestem! :) csak meglettek! Persze érdekelne még és köszi a válaszokat!
2014. nov. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!