Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen másik út van a színészk...

Milyen másik út van a színészkarrierem beindítására, ha nem színházi darabokban szeretném kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy évig jártam a városi színházba színjátszó órákra, teljesen magával ragadott ez a világ. Igaz, már kicsi koromtól kezdődően tart a színészet iránti szeretetem. Csak most egy ideig kénytelen vagyok szüneteltetni, legalábbis a színházat, mert nem jó az időpont, amikor tartják.

Mi lehetne a következő lépés? Én inkább a tévé és a média, a filmek és sorozatok felé kacsintgatok.



2014. nov. 10. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h Magyarországon csak filmszínészek nincsenek, nagyon meg se tudnának élni.

Szal alapjáraton megy a színház és akkor mellette idétlenkednek filmekben, reklámokban.

Egyetlen kivétel talán a Barátok közt féle sorozatok, meg érdemes a Családi titkos gyanús illusztrált nyomozós szarokat még megemlíteni, de ezek nagy babért nem teremnek, de kezdésnek nem rossz.

2014. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-youtube-os hupákolás haverokkal, videoblogolás


-ez után reklámok, kisebb szerepek


-ez után nagyobb filmek


de nagyobb filmekig, reklámokig akkor jutsz csak el, ha elég jó vagy, jól beszélsz angolul, és szerencséd van, mert valami olyat tudsz ami hiánycikk.

2014. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Mindenképp külföldön szeretnék karriert kialakítani, az angollal is jól boldogulok. De valahol el kell kezdeni. :)
2014. nov. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!