Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legidegesítőb...

Szerintetek ki a legidegesítőbb szinkronhang?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legidegesítőbb hangot nem tudok mondani, de van más :)

Imádom Szabó Máté hangját, de enyhén szólva is baromi idegesítő, hogy mindenkinek ő a szikronja. Már kötöm vámpírhoz, vámpírvadászhoz, időlordhoz, herceghez, gyilkoshoz, varázslóhoz, csak, hogy azokat a sorozatokat említsem, amiket én nézek.

Egy biztos, az ő hangját 1millio közül is felismerném (Szalay Csongorral egyetemben)

2014. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En Ketekes József hangját utálom. Elnézést kerek a színésztől, biztos nem rossz ember, de ha meghallom a hangját kapcsolok át. A vacsoracsata,Garfield, Jim Carrie, most ezek jutottak eszembe.
2014. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Kerekes"
2014. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csuha Bori

Gacsal Ádám

Józsa Imre, mint Nic Cage, de mr/mrs Garrisonnak jó volt.


De én nagy szinkronhang fan vagyok.

2014. nov. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Orosz Helga nem minden szinkronja tetszik.

Például a Slidersben (Maggie-t szinkronizálta) falra másztam tőle, annyira idegesített.

2014. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bogdányi Titanilla. Agyfaszt kapok a hangjától.
2016. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mórócz Andrienn a Lucifer c. sorozatban Chloe hangja. Nagyon irritál
2018. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tóth Enikő hangja borzalmas! Főleg a Mellékhatások című filmben. Annyira zavaró amikor hallani, hogy nem lehet közben a mondandóra koncentrálni. Mintha valami rémes ASMR videó lenne, mintha egyenesen a füledbe beszélne....brrr a hideg is kiráz tőle. Lehet hogy másoknak tetszik mert szexis..(???) de én inkább halgatnám a körömmel karcolt tábla hangját 1 órán keresztül, mintsem hogy egy percig is ezt a szinkronhangot kelljen hallanom...
2019. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!