Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy nem túl ismert filmet...

Egy nem túl ismert filmet keresek, mi a címe?

Figyelt kérdés

Nem hírhedt sem a film, sem a színészek.

Arról szól hogy a hegyekben, az erdőkben, távol a civilizációtól él egy csoport, ők vallási fanatikusok, keresztények. A vezetőjük egy idős asszony, és a nőket értékesnek tartják, a férfiakból harcosok lesznek. A nők azért értékesek, mert ők tudnak szülni, és a Biblia azt parancsolta nekik szerintük, hogy szaporodjatok, sokasodjatok.

Az arra tévedők közül a nőket elfogják és vezetőjük fia, aki a kiválasztott, megtermékenyíti őket, a férfiakat pedig megölik.

A film cselekménye hogy pár fiatal arrafelé megy az erdőben, ott paintballoznak, vagy valami hasonlót csinálnak. A lényeg hogy igyekeznek túlélni ezeket a vallásosokat, meg kimenteni azokat a lányokat akik közülük a fogságukba estek.

1 éve láttam, a youtube-on jött szembe teljes filmként, de nem emlékszek mi a címe, és kerestem ott is, meg máshol is de nem találom.

Azt hittem az a címe hogy Ezt éld túl! vagy Menekülj! de ezek mind más filmek címei... Szóval sejtelmem sincs.


2014. nov. 12. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!