Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó sorozatokat írni...

Tudtok jó sorozatokat írni egy pár szavas ismertetővel?

Figyelt kérdés
Kritériumot nem írok, csak le tudjon kötni és érdekes legyen. Ezeket láttam/nézem: Breaking Bad, Walking Dead, Lost, Prison Break, Game of Thrones és Arrow. Nem vagyok egy nagy sorozat néző, de most nagyon ráérek és kell valami elfoglaltság.

2014. nov. 15. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismertetőt nem írok, azt te is megtudod nézni google-ben ;)


Búra alatt

Célszemély

Törvény nevében

Bates Motel

Hannibal

Resurrection (ha nem zavar a feliratos)

Feketelista

The Strain (bár ezt még csak most kezdték el szinkronosan)

2014. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

House of Cards: USA politikai dráma, Kevin Spacey és David Fincher neve garancia a minőségre.

Orange is the New Black: női börtönben játszódó komikus hangvételű dráma.

True Detective: kicsit noiros krimi, 1 évad 1 teljes történet. Főszerepben: McConaughey és Harrelson.

Constantine: horror képregény-adaptáció, kicsit epizódikus, de minőségi.

American Horror Story: 1 évad 1 történet, jó szereplők, korrekt tisztelgés a zsáner előtt.

2014. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: igazad van, még véletlenül se olyan sorozatokat sorakoztass fel, aminek legalább 1 teljes évada van...


Csodálom, hogy behoztad képbe az AHS-t.

2014. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

How to get away with murder: 5 joghallgató belekeveredik egy gyilkosságba, ebből kifolyólag nem csak másokat, de magukat is védeniük kell.


A Hannibál is jó: Hannibal Lecter történetét meséli el egy másik szemszögből. Minden részben van egy érdekes gyilkosság, aminek néha köze van a világ kedvenc kannibáljának.


Vikingek. A címe szerintem elég leírás. Kicsit történelmi, kicsit gyilkolászós, nagyon érdekes.


Ha pedig nézed az Arrowt a spin offját is elkezdheted, ami nem más mint a Flash.

2014. nov. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 : Miket kellett volna írnom? Sopranos, 24, Twin Peaks, Boardwalk Empire, Sons of Anarchy? Vagy írjam a Simpson családot, mert van huszonvalahány évad?


Amiket írtam, mind új sorozat, ergo simán bepótolhatja a lemaradást, majd követheti, ha akarja. Továbbá egyedül a Constantine esetében áll fenn a veszély, hogy kaszálják. A többinél már legalább 1 évad be van rendelve.

2014. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!