Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni az American...

Érdemes elkezdeni az American Horror Story-t?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam már felőle, de nem merem elkezdeni. Félelmetesebb mint a Teen Wolf? Mondjatok néhány jó érvet, miért szeretitek!

2014. nov. 17. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A Teen Wolf-ot nem ismerem, de nekem az American Horror Story első évada nem igazán volt félelmetes. Inkább... nem is tudom...mondjuk bizarr. A többi évadba csak belekezdtem, de azokat sem a félelmetességük miatt hagytam félbe, inkább arra a fajta erőszakosságra nem voltam vevő, amit közvetített.

Az első évad sem éppen Pom-pom meséi, de nem a félelmetesség dominál. Fura történet, fura szereplőkkel.

2014. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi az a Teen Wolf, de a címe alapján talán jobb is, hogy nem tudom. Az AHS-t nem nevezném nagyon félelmetesnek, inkább tisztelgés a horror zsáner előtt. Sok abszurd és groteszk karakter szerepel benne, mindegyik évad egy külön sztori (a második az eddigi legjobb), a horrorfaktor pedig elhanyagolható az igazán félelmetes filmekhez képest.


De igen, vannak benne durvább jelenetek is, mivel a horror lényege ez lenne...

2014. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!