Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani érdekes...

Tudnátok ajánlani érdekes dokumentum-, vagy természetfilmeket?

Figyelt kérdés
Bármilyen jöhet. Szárazföldi, óceáni állatokról, Földtörténetről, misztikus felfedezésekről (pl.: Stone henge). Nem rég láttam a "Home" című filmet, mely nagyon sok mindenre fényt derített. Ilyen típusú filmek is érdekelnének, ha ismertek esetleg hasonlókat. De olyan is jöhet, ami az előbb felsorolt témák közé nem tartozik, de nagyon tetszett nektek. :) Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. nov. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked akkor a National Geographic channel-ra van szükséged! :D
2014. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, erre magamtól is rájöttem, de mivel sajna nincs ilyen csatornánk és én meg még gimnazista tanuló vagyok, ezért csak akkor tudnám nézni ha akadna egy kis időm. Ezért bátorkodtam kérdezni címeket inkább, amiket majd letöltök és szabad időmben megnézek.:)
2014. nov. 18. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Youtube-on rengeteg jó (és kevésbé jó) dokumentum film van. Én évek óta csak ott nézek filmeket (meg letöltök), mert tévém nincs. Amúgy szerintem az NGC csatorna nem épp a legjobb - habár mindenki erre gondolhatna - mert nem feltétlenül hitelesek a filmjeik, inkább bulvárosakká kezdenek válni, és szenzációhajhászok (a csatornának már kevés köze van a nagyon színvonalas folyóirathoz). A legjobb dokumentum filmeket szerintem a BBC csinálja, de persze sok más jó film is van ezeken kívül. Szinte az összes David Attenborough-s film remek: Élet a Földön, Az élő bolygó, Látlelet a Földről, Emberek bolygója stb. Ez is érdekes: A piramisok titkainak leleplezése. Ha esetleg angolul is tudsz valamennyire, akkor 50-szer annyi filmet találsz a tube.on...
2014. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2014. nov. 26. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is baromi jó, fönt van a tube-on, de nem tudom hogy megtalálni-e valahol magyarul...


Michi Kaku:

"Daytime", exploring human perception of time in day-to-day life

"Lifetime", the effect of aging on human perception of time, and research into extending the human lifespan

"Earth Time", how an understanding of geological time changes the human race's perception of itself

"Cosmic Time", the current understanding of the nature of time on a cosmic scale

2014. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!