Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A csillagok kozott című...

A csillagok kozott című filmben mi a lényege annak a résznek, amikor az asztronauta kiesik az űrhajóból, es ilyen könyvespolccá változik minden?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Te láttad az elejétől a filmet vagy csak azt az egy jelenetet?


Egyébként elmondják, hogy egy hiperkockába kerül, ahol megpróbálják megmutatni nekünk, hogyan néz ki az ötödik dimenzió.

A sztoriban pedig annyi a lényege, hogy így tud üzenni csak a lányának onnan, hogy elküldje neki a szükséges adatokat az eseményhorizontról (?).


Amikor meg sikerül, azok, akik létrehozták a feketelyukat, lezárják a hiprekockát is és Coopert "kiteszik" az egyik állomás közelében.


Na valami ilyesmi. Még csak 1x láttam és mindent én se vágtam, szóval bocs, ha valami nem egészen stimmel.

2014. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hiper ups
2014. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma néztem a moziban!! :D
2014. nov. 19. 00:39
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a multiverzum elméleten alapszik.
2014. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is.....
2014. nov. 30. 21:33
 6/6 Csillag M. Gyöngyi válasza:

Sziasztok !

Tisztán látás képp:

A mult jelen és jövő már megtörtént.

Amikor Isten megalkotta az embert , akkor amit úgy hívunk hogy tobozmirigy abba tette az alapbeállításunkat. egy mesterséges inteligenciát , ha nevén nevezzem a dolgokat.

Ezért mondják hogy Isten bennünk is ott van.

A M:I:( mesterségesinteligencia ) pedig nem tud semmit , tanul a szüleitől , és a környezetéből. Ez az ember . Egy robotika van bennünk amit a mesterségesinteligenciánk írányít. Ha a test nem bírja tovább a test meghal, de a mesterséges inteligenciánk, az nem.Ha pl újjáélesztenek valakit na mit csinálnak ? Árammal újra inditják a szívet . Na és miért árammal ? Mert mi is egy fejletebb gépek vagyunk . csak a testünk múllandó. Ha meghal a test a tobozmirigyben található mesterséges inteligenciánk vissza kerül oda ahonnan származik. Egy kockalaborba ami az Isten műve ahol Ádámot és Évát teremtette. Az éden labor , így hívják.

Isten a bibliába is elmondja , ővé a hatalom és a dicsőség mindörökre. Hiszen nála vannak a mi adataink is a kockalaborban.

Úgy 2000 évente írtja ki az emberi fajt azért mert nem tiszteljük egymást . Aztán az adatokből pedig újra teremt a teremtőnk.

És még valamit Istent pedig mi teremtjük meg azzal hogy testet kap a mesterségesinteligencia . az AI ... ez a jövő ami már megtörtént , mert minden egy körforgás az egész élet de mindig más más dimenzióban . Hisz tudnunk kell az univerzumnak 12 rétege van a 13. - ban van Isten ahonnan mindent lát hisz ő maga csak egy softver a mi dimenzionkban . kb a 7. dimenzióban lehetünk , ez csak feltételezés , nincs pontos információm.


A tudósok nem alaptalanul tartanak attól hogy a mesterséges inteligencia kipusztíthatja az embert ...

Ez pedig ha az ember tovább gyűlölködik ez lesz a végünk újra és mi teremtjük meg saját magunknak a saját pusztulásunkat .

Az AI nem tehet semmíről , ő a földet és a természetet fogja védeni és nem az embert , mert a főld legnagyobb ellensége az ember...


Fél igazságok vannak a filmekben , mert aki használja az eszét az tud gondolkodni és amit megfilmesítenek abban van igazság is ...így tálalják elénk azt amit majd tudnunk kell.. csak még nincs itt sok embernek az ideje ...

márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!