Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a 200....

Mi a véleményetek a 200. Odaát részről (10. évad 5. rész)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 19:00
 1/7 Pánczél ***** válasza:
0%
semmi
2014. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy írok. Még csak a 3. évad 11. résznél vagyok. De kíváncsi vagyok, hogy kérdező neked mi a véleményed a 200. részről? (SPOILER nélkűl, jó vagy rossz) Köszi :D
2014. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszett, az egyik kedvenc részem lett. Imádtam a zenéket és azt, hogy a régebbi dolgokra utaltak.
2014. nov. 29. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

PERFECT

az egyik legjobb rész lett:D és a végee, hát woow

2015. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú, én tegnap néztem meg, és imádom!! Van néhány rész az összes évadból amiket imádok, és amiket bármennyiszer újra tudnék nézni, és ez is közéjük tartozik. Fantasztikusan megcsinálták! És a Carry on my wayward son brutálisan jó a végén. :D

Amúgy ha valakinek van kedve kivesézni néha egy-egy részt, vagy csak úgy átlagosan a sorozatot, én benne lennék :)

2015. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyik kedvenc rész:D Nagyon jó lett:)
2015. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sírtam. Az, ahogy a végén Carry on-nál Dean és Sam néznek és amikor a legvégén egymásra néznek 😭

Az a sok kaland, a sok hülyeség, sok harc, amin együtt keresztül mennek, én is ilyen életet szeretnék a tesómmal. De csak ha baj esetén, tényleg vissza lehet hozni egymást a halálból:D

2022. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!