Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Vámpírnaplóknak 7. évada?

Lesz a Vámpírnaplóknak 7. évada?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Damontól(Ian Somerhalder) függ mert Elenával(Nina Dobrev) sokat veszekednek és lehet Damon kilép és akkor nem.. Én nélküle nem is nézném.!!!!! Team Damon and Delena forever and Hate Stef@n...
2014. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 La Petite Papillon válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy Ian (Damon) és Paul (Stefan) már aláírták a hetedik évad szerződését, és most Nina-n (Elena) áll, hogy folytatódik-e majd, vagy sem.

Szerintem teljesen konkrétat még senki sem tud, annyi biztos, hogy ha valamelyik főszereplő nem írja alá a szerződést, akkor az írók sem folytatnák a történetet. Úgy gondolom a 6. évad vége környékén mondanak majd biztosat, ha mégsem, akkor arra tippelek, hogy az évadzáró epizódból lehet majd sejteni (ha úgy fogják lezárni, hogy nem marad több megoldatlan szál, nem lesz több felmerülő kérdés, akkor valószínűleg nem lesz folytatás, de ha egy nem épp megnyugtató befejezés kerül majd ki, megeshet, hogy várható lesz még egy évad - én így gondolom) :)

Remélem tudtam segíteni, Üdv! :)

2015. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 La Petite Papillon válasza:

Szia!

Tudom, hogy tegnap írtam, hogy nem tudunk semmi konkrétat, de ma bejelentették hivatalosan, hogy várható a 7. évad. ^.^

2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is láttam, hogy lesz 7.évad de azért köszönöm mindenkinek.
2015. jan. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!