Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éhezők Viadala (A Kiválaszt...

Az Éhezők Viadala (A Kiválasztott). Látta valaki? Szerintetek milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én láttam.Nagyon jó volt!!Nézd meg!De ha nem olvadtad a könyvet nagyon meg fogsz lepőndi.
2014. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt azt hallottam akiknek az első kettő se tetszett, azok sokszor szidják. Én nagyon nagy Éhezők viadala fan vagyok,imádtam az összeset. Nem tudom te hova tartozol,de ha szereted akkor szerintem tetszeni fog a kiválasztott.

Akciójelenet már egyáltalán nincs annyi mint az előzőekben, maga a történet viszont izgalmas és vannak fordulatok.

Személy szerint egyik kedvenc filmem.

2014. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem az első resz nemtetszett, aztmondtam hogy a masodikat a futótüzet meg se nezem mar, erre megneztem az langbahozott az igen mondtam, ma voltam a 3. reszen moziba de hat ugy lehangolt ahogy volt semmi erdekes...

a masodik az nagyon tetszett sztem a 3 resz 2. Resze jo lesz, ha nem szedik szet meg 5 reszre mert a ket oras jatekidot igy elpazarolni a 3. -Al a nagy semmivel

...

No mindegy

2014. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!