Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az életed film volna,...

Ha az életed film volna, aminek Te vagy a főszereplője, mi volna a film műfaja és miért az?

Figyelt kérdés

Tehát képzeld el magad elé az eddigi életed főbb, meghatározó eseményeit, majd töltsd fel, egészítsd ki ezeket az apró, hétköznapi párbeszédekkel, egyéb dolgokkal, amiket a családoddal, munkahelyi ismerősökkel, barátokkal folytattál. Összegezve, ha ezt egy filmen látnád, milyen műfaja lenne a filmnek?

Mi volt túlsúlyban az életedben? Dráma, romantika, horror, vígjáték, akció, netán katasztrófa?

Mond el az okát, mesélj magadról! :)



2014. nov. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Dráma! :D

Jó sok sírás, veszekedés, családi terror, viszonzatlan szerelmek, depresszió. Aztán megtaláltam végül az igazit, akit már jó rég óta ismertem, csak évekig várnom kellett rá. Vele kalandok sokasága, messzekerülés a családtól, európa bejárása, új élet kezdése külföldön, rengeteg új ember megismerése, kibékülés a családdal, és esküvő. :) Jelenleg itt tartok.

2014. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon érdekes a kérdésed, komolyan el kellett gondolkoznom a válaszon.

Én elsődlegesen befelé fordulva élek (vannak természetesen barátaim.. :D), és hobbimnak tekintem, a 'felsőbbrendű' dolgokon(mi célból vagyunk itt? mi értelme az életnek? hogyan lehet legyőzni a halált? lehetséges e az időutazás?.. stb) való gondolkozást. tehát időm nagy részét a fejemben töltöm, ezért mindenképp valami filozofikus mély értelmű filmet tudnék elképzelni. Mindamellett nagyon szeretem a tudományt, tehát biztos hogy lennének a filmemben sci fi és fantasy elemek is. (szóval ne ilyen unalmas affektált művészfilmet képzelj el. :) ) És még valami: életem filmjében én lennék a főgonosz aki egy magasabb célért küzd, de néha feladja emberi mivoltát. (értsd: az érzelmeket, emberi vágyakat, egyszóval azokat a tulajdonságokat amik emberré tesznek minket). Egyik mottóm: "Ahhoz hogy legyőzd az emberiség korlátait, le kell mondani az emberségedről" (nem szó szerinti idézet, remélem, azért így is átjön a lényeg. :) )

Emellett még pár dolog: odavagyok a középkori fegyverekért, ninjákért, kardokért. Tehát az én filmemben rengeteg harc lenne, inkább párbaj, mintsem háborús statisztajelenet, és nem feltétlenül lenne erősebb egy gépfegyver egy kardnál. (fantasy elemek) ennyi jutott most az eszembe.

Üdv

2014. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyém valami vígjáték-schi-fi kombó lenne, sok vérrel. Vígjáték, mert általában sokat nevetek, a schi-fit mint, műfajt szeretem a legjobban. Annyi biztos, hogy egy titkos laborban fejlesztettek ki, valami tök jó szuper képességem lenne, (persze tudománnyal megmagyarázható) és mindenkit legyilkolnék, mert nincsenek érzéseim. Persze ezt mind viccesen.
2014. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit régi a kérdés de azért válaszolok. :D Az én filmem talán tragédia lenne, rengeteg filozófiával és talán egy csipetnyi horrorral megfűszerezve. Én valami nagyon elvont, művészi, sulis sztorit tudnék elképzelni. Sok felszínes érzelem, egymás kihasználása. A filmben mint a hétköznapokban is az álarc viselése lenne a középpontban, na meg ami alatta van és a vége biztosan tragikus és morbid lenne... :D
2015. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!