Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása a Percy...

Lesz folytatása a Percy Jackson-nak?

Figyelt kérdés
mert nagyon tetszett és szivesen megnézném a többi részét:)

2014. nov. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én láttam a filmeket. és azért kezdtem el olvasni a könyv változatot hogy todjam mi a folytatás. hát valami eszméletlen jó volt az utolsó 3 rész! aztán megvettem az 1. kettőt és azta,azta,azta ez tök jó. ezek után megnéztem mégegyszer a filmet. ez volt a reakcióm: "hát ez rohadt sz@r." szal én a könyvsorozatot ajánlom nagyon mert ha film tetszett ezt imádni fogod.
2014. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az előttem szólóval. Én azért néztem meg a filmet mert sok percy jackson fanfic volt az egyik oldalon és megakartam tudni mi az alapjuk mielőtt belekezdenék az olvasásukba. Ezért megnéztem az villámtolvajt és k...ára tetszett. Ez után kivettem mind az őt könyvet a könyvtárból és annyira tetszett hogy 39 és fél óra alatt kiolvastam az összeset, majd újra megnéztem a filmet(az elsőt)és tényleg azt kell mondanom hogy a film meg se közelíti a könyvet.
2014. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint az első résznek? mert ha magáról az 5 részes sorozatról beszélsz, akkor igen, de az már nem Percyvel fog játszódni, hanem három új gyerekkel (akik Percy-t keresik) Cím: Elveszett Hős (Rick Riordan írta ezt is)De itt egy oldal itt többet is olvashatsz: [link]
2014. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha filmről van szó, nem tudok információval szolgálni. Sajnos még nem kaptunk hírt A titán átka megfilmesítéséről.

A könyveket viszont nagyon ajánlom, letehetetlenek. Először én is a filmet láttam, aztán kiderült, hogy van könyv is. Elolvastam őket, és tényleg ezerszer jobbak a filmeknél, viszont én azokat is bármikor szívesen újranézem.

2014. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ma megvettem a 1.részt és ki is olvastam és igazatok van de én mivel imádom a filmeket nem vetem el azt sem. :)
2014. nov. 24. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!