Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani jó horror...

Tudnátok mondani jó horror filmeket és játékokat?

Figyelt kérdés
Imádom a horror filmeket, de mostanság mindig csak béna vagy röhejes filmeket találok. Kérlek segítsetek minél ijesztőbb, annál jobb. Játékok is jöhetnek, ha lehet főleg online horror játékokat.

2014. nov. 23. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Síri találkozások, The Possession of Michael King(ezt a kettőt kár kihagyni), Babadook, ilyet hogy: Insidious, The Amityville Horror, Kísértetjárás Connecticutban- biztos láttál de azért leírom :) V/H/S(szigorúan a 2013-as, bolond film, de hat az idegekre :D), Átok filmek olyanok, hogy ha igényesebben ki lenne dolgozva a film ijesztő lenne, így néhol nevetséges, de szerintem érdemes megnézni), Halálos hallgatás,
2014. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyet értek az Átokkal kapcsolatban és a Halálos hallgatást végig paráztam
2014. nov. 23. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oda ezért a zsánerért, de nagyon tetszenek a posztapokaliptikus és az űrben játszódó horror / scifi / trhiller filmek. Mégis játékokat jöttem ajánlani:


Könnyedebb fajtából:

The last of us <-- Nálam ez sokáig első helyen fog állni a listán!

The Walking Dead játék sorozat

Alien Isolation


Daylight


Erősebb fajtából:

The Evil Within (na ezt én nem bírom idegileg, ez 10 percen belül kicsinált...)

2014. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amnesia egy elég nyomasztó horror játék :)
2014. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. dec. 19. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!