Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach animének a 311....

A Bleach animének a 311. résztől tartó fillerében benne lesz Ichigo?

Figyelt kérdés
Most tartok ott, de ugyebár Ichigo elveszítette a shinigami erejét, ezért elméletileg már nem lehet Soul Society-ben.

2014. nov. 23. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le a fillereket.
2014. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval azt szeretnéd hogy spoilerezzünk?

Oké.

Ichigo találkozni fog pár csávóval (Fullbringesekkel) akik meg tanítják Ichigonak a fullbring-et.És mikor megtanulta a csávók hátba támadják.(Csak el akarják venni a fullbringjét vagy lélekenergiáját vagy már nem tudom mijét.És mikor ichigo vissza fogja nyerni a lélekenergiáját,akkor megváltozik az egész halálisteni alakja is és a lélekölőkardja is.A lélek őlő kardja (nem kard formájában) is megváltozik.

2014. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Nem baj hogy spoilereztél én is mindig spoilerezek csak már összekavarodott bennem minden. Nem tudtam már hogy mikor mi lesz.

2014. nov. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!