Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A zöld íjász harmadik évada...

A zöld íjász harmadik évada mikor jön magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
A híres torrent oldalon, már látom, hogy angol szinkronnal, magyar felirattal már fent van pár rész, de én magyar szinkronnal szeretném nézni. Van róla hír, hogy mikor lesz magyarul is? Vagy fölöslegesen várok rá?

2014. dec. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb január-február környékén kezdik az RTL-en és majd utána lehet magyar szinkronnal letölteni de minden rész után másnap már le lehet tölteni magyarul
2014. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez részben jó hír, részben rossz. Már kezdtem azt hinni, hogy nem is lesz magyar szinkronnal. De már régóta várom, hogy magyarul nézhessem.

Ment a zöld mancs. :)

2014. dec. 23. 18:38
 3/4 anonim válasza:
annyira örülök hogy lesz szinkornizálva... szinte kétségbe voltam esve xdd egy nap alatt fél évadot néztem meg.. most meg várnom kell januárig...feliratosn nem szeretek filmet nézni xd
2014. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen..ez részben jó és rossz hir is..Mert még nem biztos hogy lesz szinkronizálva,én is reménykedem hogy lesz,de még nincs bejelentve hogy lesz szinkronizálva.
2015. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!