Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennyire kiakasztó volt 1-2...

Ennyire kiakasztó volt 1-2 embernél az új Star Wars tailer?

Figyelt kérdés
Nyilván sok embernek - "igazi SW fanoknak" - a fénykard nem tetszett, pedig sok képregényben egyáltalán nem szokatlan ez a fajta konstrukció. A másik meg hogy mit keres egy színes bőrű a rohamosztagosok között. Pedig könyvekből, képregényekből kiderül hogy nem csak klónokból állt a hadsereg, sőt nem emberi fajok is csatlakoztak.

2014. dec. 1. 21:53
 1/8 Wadmalac ***** válasza:

A színesbőrű osztagos talán nem is osztagos. Már csak abból gondolom, hogy a SW filmekben eddig sosem volt személyiség, szereplő kötve osztagoshoz. De láttam én osztagos páncélt egy Luke Skíwalker meg egy Han Solo nevű valakin is egyszer. :)

A kardon lehet köpködni, de értelmetlen, plusz látványelem, kész. Persze azért van már háttérmagyarázat, miszerint a Sithek kardjai más kristályt használnak, aminek a fölös energiáját le kell vezetni valahol (Vader kardja akkor tutira valami celeron változat volt :D).


Az örök elégedetlenek mindig találnak valami kötözködni valót.

Én speciel nagyon is pozitívnak találtam ezt a kis snittet. Tetszik az X-szárnyú kötelék a víz felett, ha a film ezt a színvonalat fogja hozni látványban, elégedett leszek.

A sztoritól nem várok sokat, a Baljós árnyak óta kicsit elgagyisodottnak érzem a történetet, most még Disney-ék is beszálltak...

Azért reménykedem, hogy kicsit visszatérnek a VI-V-VI részek szintjéhez, már csak a szereplőkhöz kötés révén is.

2014. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:
Skywalker. Melléütöttem. :)
2014. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól hogy a Disney vette át a készítést, nem feltétlenül kell rossznak lennie.

Minden esetre nekem nagyon bejött és várom a filmet. Persze addig még egy évet ki kell bírni :D

2014. dec. 2. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy így meglepve, a kőkemény rajongók (legyenek SW vagy bármely más nagy franchise rajongói) mindig fennakadnak a legapróbb dolgokon is, ami más, mint amihez hozzászoktak. Általában pont azok szoktak a legkevésbé képben lenni a képregényekkel és egyéb melléktörténetekkel, akik magukat "igazi rajongóknak" nevezik, és ha valaki nem olyan beszűkült látókörű, mint ők, arra rögtön rávágják, hogy nem "igazi fan".


Örüljünk, hogy legalább sokan vannak, akik pozitívan fogadták az előzetest.

2014. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy elírtam a trailer szót... Nehogy belekössenek :D
2014. dec. 3. 02:40
 6/8 anonim válasza:
Először is: csak teaser. Másodszor: jónak tűnik, ha finomítanak kicsit rajta.
2014. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azèrt néger az a rohamosztagos, mert őt(az egyik főszereplő ő lesz) a Birodalom besorozta katonának, természetesen akarata ellenère.Ebből gondolom, hogy meg fog szökni és a lázadók(ha lehet mèg őket így nevezni) sorai közè áll.
2014. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagy rajongója vagyok a Star Wars-nak, 9 éves korom óta rajongok érte, és az égvilágon semmi problémám sincs se a karddal, sem a teaser-rel.

Azt be kell vallanom, hogy először én is meglepődtem azon a fénykardon amikor először néztem a teasert, de egy pillanatig sem láttam negatívan a dolgot.

Nem gondoltam, hogy ez rossz, vagy hogy miért kellett már ezt beletenni vagy hogy butaság.

Én csak simán meglepődtem először, nem több.

De most már egyenesen tetszik a kard, és alig várom, hogy jöjjön a film.

És mindig mindenbe kell újítás, az SW-be is, ha valamilyen mértékben meghagyjuk a korábbi dolgokat is.

Egy ilyen újítás most ez a fénykard is, szerintem teljesen természetes dolog.

Ami ha minden igaz pont egy igazi régiség lesz, de majd elválik a filmből.

Az nem baj, hogy sokat beszélnek a kardról, mert mindenkinek új dolog, de azt én sem értem, hogy ennyien ellenzik.

A Baljós Árnyaknál néhány kivételtől eltekintve óriási sikere volt Maul dupla pengéjű fénykardjának, pedig olyat sem láttunk az eredeti trilógiában.

Ennyi erővel ami a fénykardokat illeti, már a Jedi Visszatérnél elkezdődhetett volna a köpködés, hiszen az azt megelőző két részben csakis piros és kék színű fénykardokat láthattunk, ott pedig már zöld színű is volt. Bár ennek is megvolt akkoriban a maga oka.


A rohamosztagosok között pedig tényleg lehet akár néger is, mert a birodalom ész nélkül sorozott az uralma alá tartozó számos bolygóról. De ő nem ilyen lesz, ő tényleg Luke-ék oldalán fog állni.


Az X-szárnyúakat pedig páratlanul jó érzés volt a víz felett repülni, ilyet sem láttunk még.


De az igazi katarzist nekem a Falcon okozta, azt már annyira eltalálták a főcímdallal megtámogatva, átfordulva a kamerával, hogy az már hihetetlen.


Nekem az egész teaser tetszik.


Persze azt én is látom, hogy sok más fanatikus rajongó húzza a száját a teaser-ben látottak miatt, ez így van, nem vitás.


De a fanatikus Star Wars rajongók között is vannak szép számmal akik nem a hibát keresik mindenben hanem szimplán örülnek neki, akik nem fikázzák a Disney-t, ami megvette a Lucas-tól a jogokat, aki nagy eséllyel a jövőben már csak rajtuk ült volna, hanem örülnek, hogy új filmeket kapnak.


Kitárgyalni, elemezni ők is szeretik az SW-s dolgokat, ahogy jómagam is, de ők legalább nem szőrszálhasogatóak azokkal szemben akik valóban minden miatt húzzák a szájukat.


Az a legnagyobb probléma, hogy itt is csak az általánosítás van, hogy minden fanatikus SW rajongó olyan, pedig legalább ugyanannyinak koppant az álla amikor a teasert látta, ahogy nekem is.

2014. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!