Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet ajanlotok...

Milyen filmet ajanlotok otthoni csaladi mozizasra? Foleg vigjatekok.

Figyelt kérdés
Szuleimmel szeretnek filmet nezni, es lehetoleg olyan vigjatekot, ami nincs tele szexxel vagy alpari beszolasokkal, hanem csak normalis film amin lehet szorakozni. Olyasmikre gondolok, mint az Igenmber vagy Vermesek. Varom az otleteket :)

2014. dec. 2. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a celre tokeletesen megfelelnek a az adam sandleres filmek: 50elso randi, kavaras, nagyfiuk kellek feleseg, tavkapcs!! Ezek kellemes karomkodas mentes vigjatekok, vagy jackiechanes filmek is jok szerintem vagy eddie murphys.
2014. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha az Igenember tetszett,akkor ezek is fognak:Grincs,Hantaboy,
2014. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márciuska ***** válasza:

Beépített szépség, Aludj csak én álmodom, Csajok háborúja, Zsenikém - az ügynök haláli, A titkok könyvtára, Vad évad, Már megint te, Apád anyád ide jöjjön, A szerelem hálójában, A szerelem hullámhosszán.

Ha belefér a Bud Spencer - Terence Hill féle humor, és nem találod régimódinak, akkor ajánlom ezeket: Kincs ami nincs, Nincs kettő négy nélkül, És megint dühbe jövünk, Bűnvadászok, Nyomás utána.

2014. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!