Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett az Útveszt...

Kinek hogy tetszett az Útvesztő (The Maze runner) c. film?

Figyelt kérdés
Én most néztem meg, és nekem nagyon bejött. Véleméények is jöhetnek.Valaki nemtudja, hogy lesz e folytatása? Mert nagyon jó lenne.

2014. dec. 3. 16:13
 1/6 taki9333 válasza:
Szerintem egy jól sikerült film, bár amik előre megvannak írva könyvben azok mindig jóra sikerülnek.
2014. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon jó, és szerintem is jók azok a filmek, amelyeknek van könyv változata is. Még a könyvet nem olvastam, hiszen most láttam először a filmet is, de majd elfogom, az tuti. :)

Én már csak az Éhezők viadaláról és a Harry Potterről is tudom. :D Hiszen azok is marha jók voltak könyvben és filmben is. :)


16/L

2014. dec. 4. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

mi tetszett benne?

szerintem kocka utánérzés, csomo értelmetlenséggel, felesleges erőszakkal


igy akarták vizsgálni az agyukat? teljesen értelmetlen

meg ez a gazdálkodó tizenéves fiúk, semmi agresszió, össze vannak zárva 3 éve, az első nő láttán sem esnek egymásnak, szegényeket kiherélték mielőtt a tisztásra kerultek volna?

se fegyverek, se létra, még egy csapdát sem építettek a dögöknek

egy csapat nem ivartalanított fiú nem ilyen

lásd Legyek ura, de azok még épp csak serdültek, de ott a 100, sokkal hitelesebb számomra

2014. dec. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
E is egy vélemény. Bár én egyáltalán nem így gondolom.
2014. dec. 5. 15:07
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a film viszont sok megmagyarázatlan kérdés maradt a végére amit remélem egy folytatással megoldanak. Az egyik kommentelő válaszára reagálnék, először én is meglepődtem hogy nem estek egymásnak egy lány láttán de kiderült a filmben hogy van aki még nem is látott lányt, nem tudja milyenek. Ha megfigyeled a párbeszédeket akkor észreveszed.
2014. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett. Szerintem túl sokat vártam a filmtől, annyira felkapott volt (véleményem szerint főként Dylan O'Brian miatt), és a sztori eleinte még jó is lehetett volna, de... Tulajdonképpen a film 85%-ban nem történik semmi. Én legalábbis nem izgultam rajta, tele van klisével (tinédzserek bezárása egy területre, magukra utalva a túlélésért, elég Hunger Games hatású, posztapokaliptikus "kiválasztottak" csoportja, a bölcs néger vezető, aki a végén meghal, a pufók kissrác, aki mindenkinek a kedvence lesz, aztán feláldozza magát a főhősért), a lánynak pl. semmi szerepe nincs benne (úgy tudom, a 2. részben már lesz, de így az elsőben semmi értelme nem volt, ráadásul nem emlékszik semmire, nem tudja, kicsoda Thomas, mégis az ölébe veszi a fejét, mikor alszik stb.). Semmit nem tudunk meg a szereplőkről, minden Thomas körül forog. Az egy dolog, hogy senki nem emlékszik a múltjára, de egy kicsit elszakadhatnánk néha ettől a "csak a főhős számít és ő az, aki sose sérül meg, ő az, aki kitalál mindent, ő menti meg a világot" nyálkupactól. A színészek játékán még van mit csiszolni, a karakterek egyoldalúak és nem szerethetők (kivéve a kis dagit, aki eleve szerethetővé lett alakítva). Szóval mindent összevetve én sokallom a (most már) 7-es értékelést, de hát ez nyilván én vagyok. Ízlések és pofonok, nem kell lehurrogni érte, csak elmondtam az én véleményemet is. :)

19L

2014. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!