Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime annak a valószinüleg...

Mi a cime annak a valószinüleg francia romantikus vigjátéknak, amiben párhuzamos szálon fut több cselekmény, amelyek központi témája a szeretkezés?

Figyelt kérdés

Az egyik egy idősebb házaspár, ahol a nő még mindig vonzó, még a fiatalabb pasik is buknak rá és ő is kivánja a szexet. Megbeszélik a férjével, hogy nem csalja meg, hanem úgy dobják fel az életüket, hogy elmennek szállodába és úgy csinálnak mintha most szedétk volna fel egymást.


A másik történet egy középkorúnál kissé idősebb pasi, aki mellé egy szép szőke nő költözik és buknak egymásra, de vicces félreértékek miatt mégis alig jutnak el a szexig.


Végül van egy nő, akinek van egy csúnyácsak barátnője, aki egy könyvesboltban dolgozik és elküldi maga helyett egy "sötét randira", ami arról szól, hogy egy sötét hotelszobában teljesen ismeretlenül találkozik valakivel és szeretkeznek.

Ez annyira bejön nekik, hogy még sokszor találkoznak igy, de végül valami miatt mégis megismerik egymást és akkor beindulnak a félelmek, de végül egy buliban mégis újra egymásnak esnek.


2014. dec. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom, pedig érdekelne, mert most láttam egy nagyon hasonló filmet, és az is tetszett:


Variációk szexre (ennél 5 különböző pár szeretkezik: barátok, házaspár, exek, első randisok és szobatársak 3asban)

2014. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem!

A Szerelem müvészete

2014. dec. 11. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuper. Meg is nézem! :)
2014. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!