Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért is kellett meghalnia...

Miért is kellett meghalnia Beth-nek a Walking Dead S5 8-adik epizódjában?

Figyelt kérdés

Dawn mondott neki valamit: "Tudtam, hogy visszajössz"... Van -e ennek jelentősége? Már tudta, hogy mindkettejüknek meg kell halni?

???



2014. dec. 6. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ki kéne az ilyenek elejére írnod hogy spoiler..
2014. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sorry... úgy gondoltam, hogy csak az keres rá, aki látta, máskülönben miért keresne rá? :D
2014. dec. 6. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha figyelmesen nézted volna a részeket, akkor most nem tennéd fel itt ezeket a kérdéseket.
2014. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igazából ha lett volna logikai abban az utolsó 10 percben, akkor Beth nem csinál semmit. Komolyan mit várt és hogy gondolta az egészet? A közönséget hülyének néző lezárás volt.
2014. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erre a kérdésre, szerintem még maguk a forgatókönyvírók sem tudják a választ!


Az van, hogy kötelező jelleggel, valakinek meg kellett halnia a szereplő gárdából, és Beth-re esett a választás - ami önmagában még nem is lenne olyan nagy baj, csak sajnos irtózatosan pocsékul oldották meg ezt a feladatot!! :(

Pedig az epizód marha erősen kezdett! Rick papa egyre hidegebb! :)

2014. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem volt értelme az utolsó szavaiknak ... :(
2014. dec. 7. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Arányaiban túl sok a fiatal női karakter, az egyiknek mennie kellett.
2014. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Dehogy volt hülyeség, és értelmetlen- aki nem érti, nem tudja értelmezni ne nézze.


Komolyan valaki azt gondolja, hogy ülnek a forgatókönyvírók és az alábbi párbeszéd zajlik le:

- valakit a téli szünet előtt ki kellene írnunk...ki legyen az?

- szerintem a kis szőke már nem kell

- szerintem is.

- akkor a 8.rész végén meghal a tűzharcban?!

- áh, nem, inkább értelmetlen legyen. A nézők akadjanak ki rajta!

- oké, akkor Down lelővi

- szuper!


Szóval, a szálakat végigvezetik magukban az írók- nem úgy hasra írják ki, vagy meg a történéseket.

Beth azért halt meg, és azrt így mert naív, ártatlan kislány volt, aki az igazság bajnoka volt. És amikor Down azt mondta a kiscsávónak: tudtam hogy visszajössz. Akkor Beth megértette, hogy az uralom soha nem ér véget csak Down halálával. Tudta hogy mögötte a barátai állnak, vele szemben pedig azok akik Down-t már nem szeretnék vezetőnek látni. Nem volt mit veszítenie, de Down véletlenül sütötte el a fegyvert. Beth veszített.

Ez volt az értelme, szerintem. De más aspektusa is lehet.

2014. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8# Még te beszélsz értelmezésről, mikor Dawn nevét sem vagy képes leírni normálisan?


Lehet, hogy van ráció abban amit írsz, de gondold végig a jelenetet: Beth rátámad a pisztollyal felszerelt, elég jól kiképzett "ellenfelére" egy körömvágóollóval(!), amivel még csak nem is létfontosságú szervet céloz, hanem a vállán okoz 2 centi mély sebet, ráadásul nem is azon az oldalon, amelyikben a pisztolyt tartja.

Ha Dawn fegyvere nem sül el véletlen, sem hal bele abba a karcolásba, maximum parancsot ad a támadásra, bár ez csak spekuláció.


Tehát nagyjából semmi értelme nem volt az akciójának, és ebből a fölösleges hősködésből majdnem kisebb csata született a két csoport között. Félévadzárásnak pedig a tavalyi december után bűn gyenge volt. Akkor el is hitte az ember, hogy végre felkavarják az állóvizet és történni fog valami új. Beth meg ha kinyírják a II. évadban, sem történt volna semmi máshogy, annyira nem volt létjogosultsága annak a karakternek.

2014. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8-as. A rendőrcsaj nem 'véletlen' lőtte le Beth-t. Mindenképp megölte volna.
2015. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!