Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz filmbe Hamuváros?

Lesz filmbe Hamuváros?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy idén megkezdték a forgatását. Igaz ez? És ha igen akkor mikor jelenik meg magyarul? Égek a vágytól, ha netán lesz film az elsők között nézzem meg. :)

2014. dec. 7. 14:44
 1/4 cathilina ***** válasza:
Folyamatosan tologatták a forgatást, de igen, volt olyan terv, hogy idén elkezdik. Ha jól tudom a legújabb ötlet az, hogy TV-sorozatot csinálnak belőle filmek helyett.
2014. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, az úgy nem jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!! Nagyon szépen köszönöm Kedves Válaszíró! Ha hallasz még valamit, csak írj privátot, mert nagggggyon érdekei!
2014. dec. 9. 17:34
 3/4 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekel. Nagyon tetszett a Csontváros, és égek a vágytól hogy megtudjam mi lesz a folytatás. Persze tudom, van könyvben de ott nem láthatom a szereplőket, pedig nagyon megfogtak.
2015. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szereplőket te képzeld el a saját fejedben! Kinézhetnek úgy is ahogy a filmben, de máshogy is! Csak a képzelet szabhat neked határt, de persze jó lenne látni, hogy a filmesek mit hoznak ki belőle. Egyébként olvastam a sorozatot, és irtózatosan szeretném filmen is látni! :) :) :) :)
2015. febr. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!