Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet mondani,...

Tudtok olyan filmet mondani, amiben egyáltalán nincsen humor?

Figyelt kérdés

Vagy csak minimális, elvégre humort mindenhova be tudnak csempészni.

Olyanokra gondolok, mint pl. az Öngyilkosok szobája. De lehet akár lightos horror, sci-fi, fantasy, dark fantasy, cyberpunk, disztópia, poszt-apokaliptikus, vagy az előbb említetthez hasonló sötétebb, elvontabb slice of life.



2014. dec. 7. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaaaj az öngyilkosok szobája oltári jó film. Egy filmen sem sírtam annyit mint azon (na jó talán a The Hunger Games, Mockinghay-en de az ké teljesen más dolog miatt) Sötét filmek? talán a "tetovált lány" (3 részes és könyv is van belőle), de sajnos még nem volt esélyem megnézni/elolvasni. :// de azt tudom, hogy nagyon jó! és a "Donnie Darko" is nagyon jó film (van 2. része is de azt se láttam...) nem ehhez hasonló de a "Django elszabadul" vagy a "Schindler listája", "Árva", "Jagten (Vadászat)" , "elrabolva" (mindegyik része), és még egy jó film, viszont abba már vannak 'boldogabb' részek: a "gettómilliomos" :DD
2014. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket nem ismerem, köszönöm :)
2014. dec. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!