Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan lehet "értesülni" egy...

Honnan lehet "értesülni" egy meghallgatásról, castingról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy a színészek vagy azok,akik színészi pályára lépnek(amig nincs ügynökük)honnan tudnak a meghallgatásokról....Keresgéltem a neten,de nem találtam semmit sem erről.

Amerikában máshogy zajlik,mint itthon?


2010. jan. 31. 23:39
 1/1 anonim válasza:

először is keress regisztrációs castingokat.

pl playground,starcast.

ott behívnak, csinálnak rólad képeket, majd kikell töltened egy adatlapot. adataiddal együtt (néhány ügynökségnél) felkerülsz a honlapra, de a legtöbb helyen csak afiókban hagyják az adataidat, képeidet.

ha jön egy ember aki pl reklámhoz keres 12-14 éves lányokat, akkor előveszi az ő képeiket és adataikat aztán az esélyeseket behívják.

de előtt regisztrálni kell.

sok helyen kérnek érte pénzt.

5000 ft legyen a max amennyit kifizetsz érte.:D

lesznek olyanok, ha sokra mész, akik elmondják anyukádnak ( ha még fiatalabb vagy) h milyen ügyesvagy meg minden.. aztán szóvajön az h vagn egy 150 ezres tanfolyam utána kapsz munkát, de mivel te jóvagy, neked csak fél ár.

NE HIGGY NEKIK!!!!

5000 Forintál többet ne adj ezekért, ha van benned egy kevéske tehetség is, akkor lesz ugyis munkád, h nem költesz rá 100 ezreket.

remélem tudtam segíteni.:)

2010. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!