Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek amelyekbe...

Melyek azok a filmek amelyekben benne van Harley Quinn?

Figyelt kérdés

Minap néztem meg a Batman Assault on Arkham Animációs filmet, animét, mesét - nemtudom.


Felfigyeltem benne Harley Quinn-re és amióta láttam úgy érzem muszáj a vele kapcsolatos médiákat, filmet, sorozatot, játékot, képregényt megtalálnom, megnéznem, kijátszanom, elolvasnom.


Tehát mely filmekben szerepel, illetve ismerhetem meg a történetét hogy mitől lett olyan amilyen ? -tökéletes


Egyszerűen nagyon bejön, a jelleme, viselkedése -imádom az elvont őrült elmebeteg dolgokat.


A kinézete, egy zseni az aki megalkotta őt, gondolok én itt az öltözékére és a szőke #ikercoffos(twin tail) hajára, ráadásul kék szempárral párosítva ezek együttese olyan $3xu41i5 töltetet ad hogy amikor jelenet volt pislogni nem tudtam.



2014. dec. 10. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Harleen Quinzel volt az eredeti neve pszichológusként dolgozott az Arkhamban, leginkább Jokert vizsgálta és végül a csodálója lett az általa sokszor Mr J-nek szólított pszichopata bohócnak. A karaktere legelőször a Batman The Animated Series-ben (nálunk Batman a Rajzfilmsorozatként futott) láthattuk ott többször is megjelenik. [link]


Az Assault on Arkham a Batman Arkham videójáték sorozat univerzumában játszódó animációs film, az Arkham játékokban is megjelenik Harley Quinn.

A játékok kiadási sorrendben:

Batman Arkham Asylum

Batman Arkham City

Batman Arkham Origin

Batman Arkham Knight

Az Asylumot a City-t és a knightot a Rocksteady készítette míg az Origint a WB Montreal. Történetben az Origin az első utána Asylum -> City és a jövőre érkező Knight.

2014. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyra értékelem a válaszodat, köszönöm.


Az animációs sorozatban fel lelhető az amikor Harley, Jokert vizsgálgatja majd csodálója lesz ?


Tehát filmekben abszolút nem szerepel ?

2014. dec. 10. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos a Joker-Harley kapcsolat kezdete konkrétan nincs benne. Leginkább a képregényekből derül ki a kettejük kapcsolatának kezdete és, hogy Harleyből, hogy lesz bohóc. Azt még elfelejtettem, hogy az Arrowban is volt egy nagyon rövid jelenete. És sajnos MÉG nem szerepel egyik filmben sem, DE már készül a Suicide Squad (Öngyilkos Osztag) film amiben szerepelni fog [link]
2014. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2016 te jó ég.


Amúgy köszi szépen, nem gondoltam volna hogy lesz ilyen


De ha ilyen Arrow, meg Flash szintű, akkor jó lesz az.


Viszont így utána nézünk a képregénynek.

2014. dec. 10. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy Birds of prey című DC élőszereplős sorozat, amiben szerepel (és egész jól néz ki :D ).
2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az animációs sorozatba benne van a találkozásuk A Mad Love -című részbe ird be google-be hogy batman animated seres magyarul ott az első és az oldalon az utolsó
2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Érted?? ***** válasza:

Sok képregény fent van neten, bár én elsősorban a Suicide Squad-ot ajánlom, mert hát végül is, abból fog film készülni. Amúgy, megtaláltam a Mad Love-t feliratosan:

[link]

2015. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Harley Quinnes filmek közül az én kedvencem a Ragadozó Madarak (Birds of Prey) és az Öngyilkos osztag 1, Öngyilkos Osztag 2 (Suicide Squad 1-2), különösen jó az Öngyilkos osztag 2, imádom!!! Az onvideo.hu-n meg tudod nézni, semmiképpen ne hagyd ki!!! ;)
2021. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!