Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc All Time...

TomLion kérdése:

Melyek a kedvenc All Time kedvenc sorozataitok?

Figyelt kérdés

Legyen az vígjáték, krimi, akció, animációs, anime, sci-fi, dráma, kaland és ezek kombinációi.

Nálam a Top 5:

5. One Piece (Nem vagyok anime rajongó, de itt nem tudtam egymás után csak 1 epizódot megnézni. Igazi kalandok, kemény akciók, sírunk a nevetéstől vagy a szomorúságtól. Mind ez egy sorozatban.)

4. Midsomer gyilkosságok (Rengeteg krimit nézek, ami a kedvenc műfajom, ezek között is számomra a Midsomer a legjobb.)

3. Egy rém rendes család (Alfa és Omega a Sitcom-ok között. Egy megunhatatlan klasszikus.)

2. Breaking Bad (Zseniális színészi alakítás, nagyon jó történet, ikonikus szereplők, felejthetetlen mondatok. Miután befejeztem a sorozatot szinte rögtön elfogott az-az érzés, hogy azonnal meg kéne nézni még egyszer, annyira király volt. Éppen hogy nem lett első.)

1. 24 (Ez volt az életem első komoly sorozata. Egy egyszerű CSI, NCIS stílusú krimire számítottam amikor elkezdtem, erre kaptam egy fordulatokban és akciókban és összeesküvésekben gazdag zseniális sorozatot. Miután megnéztem napokig a hatása alatt voltam. Előtte még egy sorozat sem váltott ki bennem olyan érzéseket, mint ez. Azóta nagyon sok zseniális sorozatot láttam, sőt a BB még a 24-nél is jobb, de azt-az érzést amit ennél a sorozatnál éltem át elsőnek még egy sorozat sem tudta olyan intenzíven visszaadni ugyan azt.)



2014. dec. 10. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Amiket én most követek illetve várom a következő évadokat az a:

- The Originals (eszméletlen jók a színészi alakítások)

- Vámpírnaplók

- The Walking Dead

- Game of Thrones

- Teen Wolf

- Bates Motel

- American Horror Story

- Vikings

- Éghasadás

- Odaát


Ezekbe mind van olyan ami engem megfog és érdemes nézni,a Breaking Bad is kiemelkedő nagy kedvencem nekem is, erre a sorozatra függtem úgy rá hogy kb 1 nap 5-7 részt is megnéztem kb tartott vagy 2 hétig nállam.

2014. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!