Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van elképzelésetek hogyan...

Van elképzelésetek hogyan alakult volna a Harry Potter filmsorozat, ha minden három évet csúszott volna és a Bölcsek Köve már 1998-ban a mozikba kerül?

Figyelt kérdés
Mik lettek volna a Pozitív illetve Negatív változások?

2014. dec. 14. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Jót tett a filmsorozatnak, hogy látszódott a gyerekek fejlődése. Ezt 3 év eltolással csak új castinggal tudták volna megcsinálni. Weasley ikrek esetében ez talán nem lett volna feltűnő, de "hermió és hermióné", akarom mondani Ron és Hermione esetében ez mindenképpen helytálló lett volna. Malfoy már így is picit gyorsan nőtt fel a valóságban, de nem tudtam volna más színészt elképzelni a szerepére.
2014. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van konkrét elképzelésed számodra mi lett volna Pozitív illetve Negatív változás a sorozatban, ebben a helyzetben?
2014. dec. 14. 13:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy jót tett a filmsorozatnak valóban, hogy látszódott a gyerekek fejlődése.
2014. dec. 14. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
1999-2000 egy-két év csúszás is belefér ha van elképzelésetek valamire...
2014. dec. 14. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Pozitív annyi lett volna, ami látszik is a filmek végén, hogy jobban összeszedik magukat. Nem csak egy nosztalgia frencsájz lett volna belőle, hanem egy hatásos, önmagában is élvezhető film. 6. könyvet nagyon szépen dolgozták fel. Az a film a könyv nélkül is ugyan annyira élvezhető, mint könyvvel. Ez nagyon sokat számít. Az első néhány film inkább csak egy önálló képzelgés megvalósítása volt, ami nagyon sok lyukat hagyott a történetbe, sok érthetetlen rész volt, ami könyv tudatában élvezhetőbb volt.

Talán néhány év távlatában ezt jobban tudták volna csinálni. - Ki tudja. Lehet, ugyan úgy belesétáltak volna ebbe a bakiba.


Aztán az évek során sokat változott a technika is. Olcsóbbak lettek a kamerák, szebb képet tudtak csinálni, erősebbek lettek a számítógépek, fejlődött a zöld vásznas technikával megvalósított animáció is, amit az utóbbi filmekben egyre profibban valósítottak meg.


Ugyan akkor nem lett volna ekkora sikere, vagy valaki más csinált volna belőlük filmet.

Szerintem még mindig a film adta el a könyveket, és nem fordítva. Ha nem csinálnak belőle filmet, sosem olvasom el a könyveket. De ez csak az én nézőpontom. A gyűrűk urával fordítva voltam. Ha a filmet látom előbb, nem tetszettek volna a könyvek, de szerencsére évtizeddel előbb olvastam a könyvet, mint ahogy az amerikai filmfeldolgozás megjelent. Igaz, az orosz feldolgozást a könyv olvasása közben néztem meg, de az jobban meghozta a kedvem a könyvhöz.

2014. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!